WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

RAW 14.05.2018 – WYNIKI

 

Dzisiejszą czerwoną tygodniówkę otworzył Roman Reigns. Reakcja fanów z Wielkiej Brytanii była bardzo mieszana. Reigns był bardzo zdenerwowany faktem, iż stracił On szansę udziału w MitB Matchu przez interwencje Jindera Mahala. Chce dostać pojedynek właśnie z Nim, by zemścić się za swoje niepowodzenie. Na rampie pojawia się Generalny Manager RAW – Kurt Angle, który nie zgadza się na taki pojedynek, gdyż Mahal jest dodany do starcia kwalifikacyjnego z Bobbym Lashleyem i Eliasem. Roman mówi Kurtowi, aby dodał go do pojedynku i stworzył Fatal Four Way, na co GM również się nie zgadza i informuje, że nie dostanie już więcej szansy. Zdenerwowany Reigns wychodzi na zaplecze i szuka Jindera. Gdy go znalał obił go tak mocno, że jego udział w pojedynku kwalifikacyjnym został odwołany.

Intercontinental Championship Match: Seth Rollins pokonał Kevina Owensa

Na zapleczu widzimy Kurta rozmawiającego przez telefon, który dowiedział się, że Nia Jax zaakceptowała wyzwanie i zmierzy się z Rondą Rousey o tytuł mistrzowski kobiet RAW. Nagle przerywają mu Curtis Axel i Bo Dallas. Mówią, że chcą dostać pojedynek o Tag Team Championship i chcą się nazywać „The A Team”. Kurt nie zgadza się co do nazwy. W tym wypadku Bo wymyślił, by nazywali się „The B Team”. B w ich nazwie miałoby oznaczać „Best”. Kurt mówi, że przegrali walkę na ostatnim RAW, a chcą walki o pas. Oni mówią mu, że nie ma już tamtego MizTourage, a są nowym, niepokonanym teamem. Kurt zgodził się na ich pojedynek, pod warunkiem, że nie będą mu przeszkadzać.

Triple Threat Qualifying Match: Bobby Roode pokonał No Way Jose oraz Barona Corbina

Bobby Roode stał się 5 uczestnikiem MitB Matchu!

Na zapleczu widzi Kevina Owensa, który zatrzymał Kurta Angle’a i domaga się dodania go do kolejnego pojedynku. Kurt oczywiście odmawia, gdyż wykorzystał On swoją szansę. Owens w odpowiedzi mówi Kurtowi, że zadzwoni do Stephanie. Angle mówi, żeby mu nie groził, ten jednak informuje go, że to jest rzeczywistość.

 

W pokoju medycznym widzimy Jindera Mahala, który chce odwołania swojej walki i zorganizowania jej za tydzień, gdy będzie w stanie walczyć. Kurt informuje go, że dzisiaj jest ostatni dzień, w którym odbywają się kwalifikacje i nic z tym nie może zrobić.

 

Tag Team Match: The B Team pokonali Breezango

Six-Womens Tag Team Match: Natalya, Sasha Banks i Ember Moon pokonały Ruby Riott, Liv Morgan i Sarah Logan

Non-Title Tag Team Match: Matt Hardy i Bray Wyatt pokonali The Revival

Na ringu pojawił się Sami Zayn i wygłosił promo w kierunku Bobbiego Lashleya. Mówi on, że nie mógł wystąpić podczas GRR Matchu właśnie przez niego. Miał nawet notkę od swojego lekarza, w której było napisane, że doznał on mocnych zawrotów głowy, które powodują problemy z równowagą i motoryką. Uważa, że Bobby jest specjalnie traktowany po swoim powrocie na RAW. Wspomina również, że zaprosi on siostry Bobbiego, aby ukazać jego prawdziwe „ja”.

Triple Threat Qualifying Match: Alexa Bliss pokonała Bayley i Mickie James

Alexa Bliss zakwalifikowała się do kobiecego MitB Matchu!

Tag Team Match: Drew McIntyre i Dolph Ziggler pokonali Finna Balora i Brauna Strowmana

Triple Threat Qualifying Match: Kevin Owens pokonał Eliasa i Bobbiego Lashleya

Do zwycięstwa Owensa w dużym stopniu przyczynił się Sami Zayn, który odciągnął Bobbiego Lashleya.

 

Zapraszamy na dzisiejsze SmackDown, na którym poznamy resztę uczestników w męskim Money in the Bank Matchu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *