WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

SMACKDOWN LIVE 16.05.2018 – WYNIKI

Show otworzył Daniel Bryan. Powiedział On, że jest przeszczęśliwy, iż mógł powrócić do federacji. Wspomniał również, że chciałby zostać mistrzem WWE. W tym samym momencie dało się słyszeć głos Big Cassa, który przerwał promo Daniela. Cass zaczął obrażać i przedrzeźniać Bryana, po czym wszedł do ringu aby go zaatakować. Ku zaskoczeniu, Daniel przeszedł do kontry i uderzał Cassa w narożniku. Przywiązał On nogę Cassa do liny, po czym Go w nią kopał, w ringu musieli interweniować sędziowie. Nie poskutkowało to i Daniel ciągle atakował nogę „wysokiego”. Gdy chciał zapiąć na nim dźwignie, aby jeszcze bardziej osłabić tę nogę, Cass był już bardzo osłabiony. Wreszcie po kilkunastu akcjach, Bryan przystopował i zaczął krzyczeć – „YES”.

The New Day pokonali The Bar

AJ Styles w wywiadzie powiedział, że nie pozwoli aby Shinsuke nakamura Go pokonał

W ringu powitaliśmy debiutującego Andrade Cien Almasa

Andrade Cien Almas pokonał Jake’a Constantino

Po meczu Zelina Vega powiedziała, że Andrade zdominuje SmackDown

Lana na zapleczu powiedziała, że za tydzień pokona w meczu kwalifikacyjnym Billie Kay. Razem z Rusevem powiedzieli, że obydwoje zdobędą walizki

Rozpoczęliśmy „Mellabration”. Mistrzyni kobiet mówiła, że jest lepsza od wszystkich Div w WWE. Nagle na arenie rozbrzmiała muzyka generalnej menadżerki – Paige. Ogłosiła, Ona, iż Carmella na MITB podejmie Asukę w walce o pas kobiet SD. 

W wywiadzie Shinsuke Nakamura powiedział, że pokona On Aj Stylesa zarówno dzisiaj jak i na MITB

Becky Lynch pokonała Mandy Rose i Sonye Deville

Samoa Joe powiedział, że za tydzień chce pokonać Big Cassa w walce o miejsce w MITB meczu.

Shinsuke Nakamura pokonał AJ Stylesa

Przez nieuwagę sędziego i zasymulowanie „Low Blowa” przez Nakamurę, Styles dostał potężną Kinshasę, która zakończyła pojedynek. Widokiem tryumfującego Nakamury zakończyliśmy niebieską tygodniówkę. 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *