WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

NOWI MISTRZOWIE W IMPACT WRESTLING, ULUBIONE GWIAZDY CHRISA JERICHO W WWE!

– Podczas ostatniej gali Impact Wrestlng doszło do starcia tag team’owego o pas mistrzowski. W walce wzięli udział Eli Drake i Scott Steiner (ówcześni mistrzowie) przeciwko Z&E (DJZ i Andrew Everett). Ku zaskoczeniu publiczności, walkę wygrali Z&E i zdetronizowali krótko panujących mistrzów. Wg emisji odcinków, byli oni mistrzami przez 25 dni, ale wczorajszy odcinek był nagrywany po Redemption, więc panowali zaledwie 2 dni.

 

– Chris Jericho ostatnio przeprowadził wywiad z brytyjskim dziennikiem „The Mirro”, aby wypromować swoje jednoosobowe show pod nazwą „Word’s of Jericho”. Będą one miały miejsce w Glasgow, Manchesterze i Londynie. Podczas tego wywiadu powiedział, z kim chciałby pracować po powrocie do WWE:

Tak, praca ze Strowmanem byłaby świetna, z Danielem Bryanem również. Praca z każdym z nich byłaby świetna. Kocham Romana Reignsa i Setha Rollinsa. Ale jakie story będzie przede mną? Jeśli uda nam się wymyślić dobrą historię, to jestem już na to gotowy. Jeśli nie, to po prostu dalej będę robił to, co teraz robię i będę się świetnie bawił.

 

Przypominamy, że możecie obejrzeć wszystkie gale, oraz zbliżające się Money in the Bank na naszej stronie, w zakładce NA ŻYWO!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *