WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

POZNALIŚMY NASTĘPNEGO RYWALA BROCKA LESNARA?

Jak podaje serwis PWInsider Brock Lesnar ma w najbliższym czasie przejść kolejny pojedynek o mistrzostwo Universal. Według tego samego portalu, ma On toczyć feud z nikim innym jak Sethem Rollinsem. Wszystko to, dzięki potencjale Setha, oraz dzięki temu w jak dobry sposób został odebrany jako mistrz Interkontynetalny. Być może dlatego, Seth straci w najbliższym czasie swój Interkontynentalny tytuł. Nie jest to oczywiście pewne i może zostanie On również tzw. „double championem”, ale prawda jest taka, że chyba nikt nie chce widzieć już Lesnara jako mistrza i przydałoby się odświeżenie jeśli chodzi o tytuł Universal. Dajcie znać czy widzielibyście Setha z czerwonym pasem WWE!

 

Przypominamy, że możecie obejrzeć wszystkie gale, oraz zbliżające się Money in the Bank na naszej stronie, w zakładce NA ŻYWO!

1 thought on “POZNALIŚMY NASTĘPNEGO RYWALA BROCKA LESNARA?

  1. Seth jako mistrz Universal to jest to on rywalizował z Owens’em o ten pas lecz niestety tej rywalizacji nie wygrał ale Lesnar vs. Rollins to było by dobre na Extreme Rules może dojść do tej walki. Najbardziej to chciałbym zobaczyć walkę – Champion vs. Champion, Winner takes all – Lesnar vs. Rollins 😀

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *