WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

PLANY JASONA JORDANA PO POWROCIE DO WWE, ORAZ KONTUZJA GWIAZDY SMACKDOWN NA LIVE EVENCIE!

Jak wiemy nie tak dawno temu Jason Jordan nabawił się kontuzji. Od 6 lutego gwiazdy, nie widzieliśmy w WWE TV. Ma to się natomiast zmienić i Jason ma powrócić na dniach, aby występować ponownie w ringu. Wczoraj w jednym z wywiadów został zapytany co do jego planów po powrocie do federacji. Odpowiedział On, że chciałby On połączyć siły z jego byłym Tag Team partnerem – Chadem Gable, aby stworzyć odmienione na lepsze American Alpha i stanąć na drodze po tytuły Tag Team RAW. Dajcie znać czy chcielibyście zobaczyć na nowo American Alpha i czy widzielibyście Ich jako mistrzów RAW!

 

Według niektórych źródeł Big Cass na jednym z Live Eventów od SmackDown nabawił się nieprzyjemnej kontuzji kolana. Zawodnik podczas meczu bardzo kulał, a po meczu opuścił go z pomocą sędziów. Mogłoby to być spowodowane atakiem Daniela Bryana na ostatnim odcinku niebieskiej tygodniówki. Będziemy informowali Was o dalszym przebiegu spraw.

 

Przypominamy, że możecie obejrzeć wszystkie gale, oraz zbliżające się Money in the Bank na naszej stronie, w zakładce NA ŻYWO!

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *