WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

THE LIST OF WRESTLEONE 20.05.18r.

Witam was w kolejnej liście najlepszych zawodników tygodnia. Ubiegły tydzień nie był przepełniony genialnymi walkami lub spotami, toteż początek listy to zawodnicy, którzy dostali się na nią, bo nie było nikogo lepszego. Zapraszam zatem do rankingu.

10. Braun Strowman (-6) & Finn Balor (-9)

O tym właśnie mówiłem. Ci panowie są na liście jedynie dlatego, że tydzień był ubogi w dobre walki itp. Dostali je jednak za współpracę co Strowman’owi nie zdarza się często i to pomimo, że będą przeciwnikami w walce o walizkę. Przegrali jednak swoją walkę przeciwko Ziggler’owi i McIntyre’owi.

9. Andrade „Cien” Almas (0)

W końcu Andrade zadebiutował na niebieskiej tygodniówce. Dostał on jakiegoś byle jakiego zawodnika na odstrzał i zrobił to co miał zrobić i za to zajmuje #9 miejsce.

8. Shinsuke Nakamura (0)

Nakamura pokonał AJ’a i zapewnił sobie możliwość wybrania stypulacji do ich walki na MitB o pas WWE. Zrobił to dość sprytnie, a mianowicie zasymulował Low Blow wykonany na nim przez Stylesa. Kiedy Phenomenal One mówił sędziemu, że tego nie zrobił nagle Shinsuke wykonał na nim Kinshasę i wygrał starcie. 

7. The Show (0)

Ta dwójka dokonała czegoś wielkiego co na pewno pomoże im w dalszej wspólnej karierze. Pokonali Balora i Strowmana. Sam Braun nie raz wygrywał walki Handicap’owe, lecz tym razem poległ; a w zasadzie Finn, bo to on został przypięty. Jednak mimo wszystko jest to duże osiągnięcie.

6. Lars Sullivan (0)

Ten olbrzym z NXT po raz kolejny pokazuje swoją dominację w rosterze żółtej tygodniówki. Zaatakował Ricocheta i Velveeteen Dreama podczas ich walki. Mam nadzieję, że Lars idzie po złoto i federacja nie zmarnuje jego potencjału.

5. Bobby Roode (+5)

Bobby pokazał ostatnio co potrafi. Wygrał on „rywalizację” z Eliasem, a teraz pokonał on Jose i Corbina dzięki czemu zakwalifikował się do Mitb Ladder Matchu. Niestety raczej nie wygra tego starcia, ale i tak bardzo lubię oglądać walki z jego udziałem.

4. Kevin Owens (0)

Kevin przegrał całkiem dobrą walkę z Rollinsem o tytuł I.C., lecz zakwalifikował sie do MitB Matchu pokonując Eliasa i Bobby’iego Lashleya. Nie udałoby mu się to gdyby nie pomoc Zayna. Tak czy inaczej Owens zajmuje #4 pozycję.

3. Daniel Bryan (0)

Daniel nie stoczył walki w tym tygodniu jednak zrobił coś czego się nie spodziewałem. Zaatakował on Big Cassa i obijał go jak typowy heel cały czas kontrolując przebieg bójki. Nie zdziwię się jeżeli zaatakuje on ponownie podczas walki Samoa Joe vs. Big Cass o ostatnie miejsce w Ladder Matchu. Jakie będą dalsze kroki Danielsona dowiemy się na najbliższym SD Live.

2. Pete Dunne, Onley Lorcan & Danny Burch (0)

Ta trójka pokonała trzech mistrzów w starciu Tag Teamowym i pokazali, że Undisputed Era nie jest taka mocna jak się wszystkim wydawało. Czy to oznacza, że tak jak szybko i spektakularnie zdobyli swoje tytuły, tak szybko i spektakularnie je stracą? Dowiemy się tego w najbliższej przyszłości.

1. Seth Rollins (+4)

Seth od zdobycia tytułu Interkontynentalnego idzie jak burza. Wygrywa swoje walki i organizuje Open Challenge o swój pas, na który odpowiedział już Mojo, a ostatni także Kevin Owens. Obie te walki wygrał. Możemy tylko czekać na następnych przeciwników tego bardzo utalentowanego zawodnika.

Seth był już ostatnią osobą na dzisiejszej liście. W porównaniu do ostatniego rankingu wypadli:

Jinder Mahal (#9), Kassinus Ohno (#8), War Riders (#7), Tommaso Ciampa (#6), Rusev (#3) i The Miz (#2).

Ranking miesiąca:

Msc. Zawodnik Dziś Ogólna
1. Seth Rollins   10 pkt 16 pkt
2. Finn Balor  1 pkt 11 pkt
3. The Miz   – 9 pkt
3. Dunne, Lorcan i Burch   9 pkt 9 pkt
5. Daniel Bryan   8 pkt 8 pkt
5. Rusev   8 pkt 8 pkt
5. Braun Strowman   1 pkt 8 pkt
8. Bobby Roode   6 pkt  7 pkt
8. Kevin Owens  7 pkt  7 pkt
10. Tommaso Ciampa   –  5 pkt
10. Lars Sullivan 5 pkt 5 pkt

Tabela wszech czasów:

Msc. Zawodnik Dziś Ogólna
1. Braun Strowman 1 pkt 66 pkt
1. Seth Rollins 10 pkt 66 pkt
3. Brock Lesnar 50 pkt
4. Roman Reigns 40 pkt
5. Finn Balor 1 pkt 39 pkt
6. Shinsuke Nakamura 3 pkt 35 pkt
7. Daniel Bryan 8 pkt 31 pkt
8. AJ Styles 26 pkt
9.. Sami Zayn 24 pkt
9. John Cena  24 pkt

Wojna brandów:

Msc. Brand Dziś Ogólna
1. RAW 28 pkt 54 pkt
2. SD Live  13 pkt 30 pkt
3. NXT 14 pkt 26 pkt

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *