WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

RAW 21.05.2018 – WYNIKI

Dzisiejszą galę Monady Night RAW otworzył Kurt Angle. Przywitał się z publicznością i poinformował, że Ronda Rousey jest dzisiaj na zapleczu i podpisze kontrakt o walkę z Nią Jax o pas kobiet RAW. Na tej gali zobaczymy również Fatal Four Way Qualifying Match z udziałem kobiet. Na arenie pojawia się nie widziana od czasu WrestleManii Stephanie McMahon. Uważa ona, że od czasu WrestleManii Kurt wykonał bardzo dobrą robotę. Przypomina, że wszystko robi dla dobra biznesu i chce być prowadzącą podczas podpisania wyżej wspomnianego kontraktu Rondy. Mówi, że Kurt pozwolił na zbyt dużo Romanowi.

Nagle Reigns wchodzi na ring i mówi Stephanie, że jeśli ma coś do niego, to niech powie mu to teraz. Stephanie zauważa agresje w jego głosie i mówi, aby zatrzymał swój Samoański temperament. Zagroził jej, że może się cofnąć i zniszczyć jej ulubionych zawodników. McMahon odpowiada, że nikogo nie faworyzuje, tylko robi wszystko dla dobra biznesu i zarządza sprawami finansowymi. Roman odparł, że jej największym finansem jest Brock Lesnar.

Kevin Owens pojawia się na ringu. Kevin dziękuje Romanowi, bo dzięki Niemu dostał szansę w walce kwalifikacyjnej, którą wygrał. Mówi on, że bardzo lubi Reignsa, a publiczność powinna skandować „Thank you Roman”. Kevin mówi, że pomimo sporów z ojcem i bratem Stephanie, ona postawiła na Niego, gdyż dostrzegła talent. Po czym położył rękę na ramieniu McMahon. Ona mówi, by jej nie dotykać i ustanowiła pojedynek Romana Reignsa z Kevinem Owensem, który odbędzie się… TERAZ

One on One Match: Roman Reigns pokonał Kevina Owensa przez dyskwalifikacje

Podczas pojedynku pojawił się Jinder Mahal, kótry zaatakował Reingsa. Gdy Reigns był okładany przez tę dwójkę, na arenie pojawił się Seth Rollins, który pomógł Romanowi.

Tag Team Match: Roman Reigns i Seth Rollins pokonali Kevina Owensa i Jindera Mahala

Po pojedynku Mahal zaatakował stalowym krzesłem obu rywali.

 

Na ringu pojawił się Sami Zayn. Przypomina o ostatnim wywiadzie Bobbiego Lashleya i chce udowodnić, że jest kłamcą. Zaprasza na ring trzy „siostry” Bobbiego. Po krótkiej wymianie zdań, zapytał je, czy on naprawdę je kocha. Jedna z nich odparła, że on kocha tylko siebie. Rodzice wstydzili się go i nie raz był wysyłany do poprawczaka. Sami stwierdza, że Bobby jest tyranem. Tym samym na ringu pojawia się Lashley, który podziękował mu za to co zrobił. Sami próbuje zejść z ringu, ale Bobby mu na to nie pozwala i zaczyna się bitka. Ostatecznie zwycięsko wychodzi Lashley.

One on One: Ember Moon pokonała Alexę Bliss

W biurze Kurta w którym przebywa Stephanie, pojawia się Finn Balor z Braunem Strowmanem i żądają rewanżu z The Show. Ona odparła, że nie są teamem, leczy rywalami na zbliżającym się Money in the Bank. Ustaliła więc walkę pomiędzy tą dwójką.

One on One Match: Baron Corbin pokonał No Way Jose

Kurt chodzi po korytarzu, a obok niego zatrzymuje się Chad. Kurt mówi, że robił co mógł, by to on zastąpił Mahala w tamtym tygodniu. Nagle pojawiają się The Show i gratulują Kurtowi za to co zrobił z tym miejscem. Przypominają o swojej wygranej z Finnem i Braunem. Chad powiedział, że są oni niesamowici, z czym The Show się zgodzili.

Tag Team Match: The B Team pokonali Breezango

Na ringu pojawiła się Stephanie McMahon, która zaprosiła na ring Nię Jax oraz Ronde Rousey, by podpisały kontrakt dotyczący Ich walki na MitB. Stephanie pyta Rondę, czemu to właśnie ją wyzwała Nia Jax. Przecież Ronda nie stoczyła jeszcze pojedynku One on One w WWE. Ona pochodzi z wagi piórkowej, a tutaj nie ma podziału na kategorie. Nia jest większa i silniejsza. Stephanie przypomina o walce z Alexą, która trwała około 15-20 minut. Czemu zajęło Nii zajście na szczyt tak dużo czasu. Czy przez to, że jest leniwa? Nia odpowiada, że Ronda nie założy jej dźwigni, a wygrana przyniesie jej sławę. Zawodniczki podpisały kontrakt i podały sobie ręce, po czym Ronda mówi, że odbierze jej tytuł i dopadnie jej rękę.

One on One: Dolph Ziggler pokonał Chada Gable’a

Fatal Four Way Qualifying Match: Natalya pokonała Danę Brooke, Sarah Logan i Liv Morgan

Natayla została kolejną uczestniczką kobiecego MitB Matchu!

One on One: Elias pokonał Bobbiego Rooda

One on One Match: Braun Strowman pokonał Finna Balora

 

Zapraszamy Was do obejrzenia dzisiejszej gali SmackDown Live!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *