WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

SMACKDOWN LIVE – 22.05.18 WYNIKI!

Show otworzył The Miz. Zapowiedział, że już niedługo będzie On prowadził show z jego żoną – Maryse, a show będzie nosiło nazwę Mizz and Mrs. Zaprosił dzisiejszych gości – The New Day. Miz spekulował, który z członków Nowego Dnia wystąpi w MITB matchu. Ostatecznie to padło na Big E i to On wystąpi w MITB meczu. Miz domagał się dzisiejszego starcia jeden na jeden z Big E.

Po ingerencji The Bar i zaatakowaniu członków New Day, Big E został rozproszony przez co Miz wykonał na nin potężne Skull Crushing Finale, które zakończyło owy pojedynek.

The Miz vs Big E – Zwycięzcą The Miz

 

Lana pokonała Billie Kay, o miejsce w MITB meczu kobiet.

Andrade Cien Almas pokonał lokalnego kompetetora.

 

Na arenie powitaliśmy AJ Stylesa, a następnie Shinsuke Nakamurę. Styles pytał go o stypulację meczu jaką wybierze Nakamura. Ostatecznie jednak Shinsuke nie powiedział jaką wybiera i AJ zaatakował go. Po ataku Stylesa, Shinsuke skontrował go i wykonał potężną Kinshasę. Na koniec powiedział, że wybiera stypulację „Last Man Standing”

Luke Gallows i Karl Anderson pokonali The Usos o mecz z The Bludgeon Brothers o pasy Tag Team SmackDown.

Naomi pokonała Sonye Deville o miejsce w MITB meczu kobiet.

Daniel Bryan pokonał Jeffa Hardego o mecz z Samoa Joe za tydzień o miejsce w MITB meczuPo meczu panowie mierzyli się wzrokiem i na tym zakończyliśmy dzisiejsze SmackDown.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *