WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

POZNALIŚMY KOLEJNEGO WWE CHAMPIONA!?

Wiele spekuluje się na temat tego, kto mógłby zostać następnym WWE Championem, zaraz po AJ Stylesie. Niektórzy sądzą, że tytuł z rąk „Fenomenalnego” zabierze Shinsuke Nakamura, podczas tegorocznego MITB. Niektórzy jednak, jak np. serwis Dirty Sheets sądzą o wiele inaczej. Mianowicie na gali MITB w meczu o walizkę MITB ma wygrać The Miz i co więcej, tej samej nocy zrealizować ją na jednym z uczestników pojedynku o pas WWE. Scenariusz tejże sceny ma wyglądać tak, że zarówno Styles, jak i Nakamura będą leżeć na ringu, ponieważ jak wiadomo Shinsuke wybrał stypulację „Last Man Standing” i gdy sędzia doliczy do dziesięciu, na scenie ma zjawić się The Miz, który zrealizowałby kontrakt na mistrzu – AJ Stylesie. Jest to nie ukrywajmy bardzo prawdopodobny scenariusz, zwłaszcza, że fani ostatnimi czasy bardzo polubili The Miza. Dajcie znać, czy chcielibyście Mizanina jako następnego mistrza WWE i czy zgadzacie się z przypuszczeniami serwisu Dirty Sheets!

 

Przypominamy, że możecie obejrzeć wszystkie gale, oraz zbliżające się Money in the Bank na naszej stronie, w zakładce NA ŻYWO!

 

1 thought on “POZNALIŚMY KOLEJNEGO WWE CHAMPIONA!?

  1. Też mi się tak wydaje że Miz będzie Mr. Money in The Bank no i nie ukrywam tego że nie lubiłem Miz’a i nie lubię go jako mistrz Intercontinental ale go polubiłem i polubił bym go bardziej gdyby był WWE Championem więc chce go jako mistrza WWE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *