WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

THE LIST OF WRESTLEONE 27.05.18r.

Witam was ponownie w kolejnej części naszego rankingu. Nie przedłużając zapraszam wszystkich do artykułu.

10. Bobby Lashley i Sami Zayn (0)

Nie wiem czy rozpoczęcie rywalizacji pomiędzy tymi dwoma zawodnikami, nie zakończyło Tag Teamu Owens & Zayn. Przejdźmy jednak do listy. Obaj zasłużyli na te miejsce, a to za sprawą dobrego promo Sami’ego i wygraniu brawlu przez Bobby’iego. Ciekawe czy zobaczymy ich ponownie na jutrzejszym RAW?

9. Seth Rollins (-8) & Roman Reigns (0)

Roman i Seth ponownie razem!!! Kiedy podczas pojedynku Reignsa i Owens zaingerował Mahal, na ratunek przybiegł mistrz I.C. i uratował swojego brata z The Shield. Po tym wydarzeniu stworzona została walka Tag Teamowa pomiędzy obiema drużynami. Walkę oczywiście wygrali face’owie i to oni otrzymują dziś #9 pozycję.

8. Elias (0)

W ostatnim artykule „The List of Wrestleone” napisałem, że Bobby wygrał rywalizację z Eliasem. Myliłem się i możliwe, że jest to dopiero początek, ponieważ podczas ostatniego RAW gitarzysta pokonał Roode’a, uprzednio go atakując. Ciekawi mnie czy Bobby odegra się Eliasowi za to.

7. Braun Strowman (+3)

Czyżby Braun powoli wracał na szczyt naszego rankingu? Być może i na pewno ostatnie zwycięstwo nad Balorem przybliżyło go do tego. Standardowo było to dość jednostronne starcie, jednak Finn także miał swoje przebłyski w tym starciu. Czy jutro ponownie dostanie rywala z MitB? A może Balor będzie chciał rewanżu? Przekonamy się na najbliższym RAW.

6. The B Team (0)

Mam wrażenie, a nawet prawie pewność, że ta drużyna wprowadzi powiew świeżości w dywizji Tag Team na RAW. Mają dobrą passę, fani ich polubili, więc co stoi na przeszkodzie żeby dać im większy push? Moim zdaniem zasługują nawet na pasy, bo to co robią w ringu jest naprawdę miłe dla oka, a ich walki stoją na całkiem wysokim poziomie. Miejmy tylko nadzieję, że nie spadną w hierarchii po odejściu Miza na SD Live.

5. TM-61 (0)

Po swoim powrocie TM-61 był długo niedoceniany. Taki stan rzeczy mam nadzieję zmieni się niedługo zaczynając od ich wygranej podczas ostatniego epizodu żółtej tygodniówki. Ich największym osiągnięciem było dostanie się do finału turnieju na cześć Dusty’iego Rhodesa, jednak polegli w finale w walce o pasy z AoP. Z powodu kontuzji Thorne’a nie występowali przez długi czas. Oby tym razem nic nie pokrzyżowało ich planów od zdobycia tytułów.

4. Shinsuke Nakamura (+4)

O ile na początku miałem spore „ale” do obecnej postaci Shinsuke, to teraz jestem do niej bardziej przekonany i nawet mi się podoba jego heel’owa wersja. Z początku nudziły mnie jego ciągłe Low Blowy, ale po pewnym czasie odszedł od tego i teraz przyjemnie mi się go ogląda. Cieszę się, że wybrał Last Man Standing Match jako stypulację do walki przeciwko Stylesowi na MitB, bo wprowadzi to spore urozmaicenie do tego pojedynku i może to być ich najlepsze starcie jakie stoczyli od WM 34.

3. The Miz (0)

Ktoś może zapytać dlaczego Mizanin jest tak wysoko? Jest to spowodowane nie tylko jego walką z Big E, ale także jak podczas MizTV chciał nastawić członków New Day przeciwko sobie. Ci jednak wybrali już wcześniej swojego przedstawiciela do walki o walizkę MitB. Niedługo ma się także pojawić Maryse i razem będą prowadzić program i kto wie, może ta pomoże mu wygrać walkę o kontrakt w walizce. Tego dowiemy się na najbliższym PPV.

 2. Lars Sullivan (+4)

Wygrać walkę w stypulacji Handicap jest już sporym osiągnięciem, który jest jeszcze wyższe jeżeli pokona się mocnych przeciwników. Tak zrobił Lars, który odniósł zwycięstwo nad Velveeten Dreamem i Ricochetem. Jest on także chyba jedyną osobą z rosteru NXT, która awansowała w rankingu i to na drugie miejsce. Z niecierpliwością czekam na dalsze losy tego zawodnika.

1. Daniel Bryan (+2)

Nie mogło być inaczej i to Daniel Bryan wygrywa dzisiejszy ranking. Pokonał on samego Jeffa Hardy’ego i zapewnił sobie starcie z Samoa Joe o miejsce w MitB Ladder Matchu. Mam nadzieję, że dołączy on do tego pojedynku, jednak nie płakałbym z powodu wygranej Samoa Joe. Możliwa jest interwencja Big Cassa, lecz wszystkiego dowiemy się na SD Live.

Danielson wygrywa dzisiejszy ranking i zanim przejdziemy do rankingu, sprawdźmy kto wypadł z listy, a są to:

Finn Balor (#10), Andrade „Cien” Almas (#9), The Show (#7), Bobby Roode (#5), Kevin Owens (#4) i Pete Dunne, Onley Lorcan & Danny Burch (#2).

A oto ranking miesiąca:

Msc. Zawodnik Dziś Ogólna
1. Seth Rollins  2 pkt 18 pkt
1. Daniel Bryan  10 pkt 18 pkt
3. The Miz  8 pkt 17 pkt
4. Lars Sullivan  9 pkt 14 pkt
5. Braun Strowman 4 pkt 12 pkt
6. Finn Balor  11 pkt
7. Shinsuke Nakamura  7 pkt 10 pkt
8. Dunne, Lorcan i Burch   –  9 pkt
9. Rusev  8 pkt
10. Bobby Roode  7 pkt
10. Kevin Owens  7 pkt

W tabeli zrobiło się większe zróżnicowanie, lecz w rankingu nadal dominuje RAW. Daniel jest razem na #1 miejscu z Sethem Rollinsem. Miz, Sullivan i Strowman dogonili lidera i są kolejno na #3, #4 i #5 miejsce. Finn Balor spadł i to dość sporo, a Nakamura jest tuż za nim. Dalej jest trójka z NXT, Rusev Roode i Owens, którzy tym razem nie zdobyli punktów.

Tabela wszech czasów prezentuje się tak:

Msc. Zawodnik Dziś Ogólna
1. Braun Strowman 4 pkt 70 pkt
2. Seth Rollins 2 pkt 68 pkt
3. Brock Lesnar 50 pkt
4. Roman Reigns 2 pkt 42 pkt
4. Shinsuke Nakamura 7 pkt 42 pkt
6. Daniel Bryan 10 pkt 41 pkt
7. Finn Balor 39 pkt
8. AJ Styles 26 pkt
8. Lars Sullivan  9 pkt 26 pkt
10. Sami Zayn 1 pkt 25 pkt

Strowman zdobył lekką przewagę nad Rollinsem. Lesnar nadal stoi w miejscu, tak samo jak Reigns, jednak ten dziś zdobył punkty. Nakamura i Bryan awansowali i wyprzedzili #7-ego Balora. Dalej jest Styles i ex aequo z nim, nowość w rankingu, czyli Lars Sullivan, który wyprzedził Zayna i Cene, który pożegnał się z rankingiem

Ostatnia została wojna brandów:

Msc. Brand Dziś Ogólna
1. RAW 15 pkt 69 pkt
2. SD Live  25 pkt 55 pkt
3. NXT 15 pkt 41 pkt

Ten ranking pozostał bez zmian, jednak SD Live dogoniło RAW zyskując 10 pkt więcej, a NXT zyskało tyle samo punktów co RAW.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *