WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

THE LIST OF WRESTLEONE 10.06.18r.

 

Witam was w kolejnej odsłonie naszego rankingu. Na wstępie chciałbym was przeprosić, że tydzień temu nie pojawiła się lista. Było to spowodowane obowiązkami, a w szczególności poprawianiem ocen. Mam nadzieję, że cotygodniowe artykuły nie stracą na tym. Dzisiaj będzie także podsumowanie, więc zapraszam was do artykułu.

10. Baron Corbin (0)

Baron otrzymuje to miejsce, bo w tym tygodniu nie działo się za wiele. Zaingerował w walkę Curta Hawkinsa i lokalnego wrestlera. Zaatakował on obu i na koniec zniszczył stół z jedzeniem na Hawkinsie.

9. Karl Anderson (0)

Ten zawodnik zrobił nieco więcej niż ten z poprzedniego miejsca. Mianowicie wygrał on walkę przeciwko Harperowi. Na MitB zobaczymy starcie The Club vs. Bludgeon Brothers i jestem bardzo ciekaw kto wyjdzie zwycięsko z tego pojedynku.

8. Shinsuke Nakamura (-4)

Kiedyś nie doceniałem jego heelowego potencjału. Teraz jest po prostu genialny. Celowo nie dodałem tutaj AJ’a, ponieważ uważam, że jego „gierki” ze Stylesem są naprawdę miłe dla oka i mimo iż prawie nic nie powiedział to zrobił dobrą robotę.

7. The B Team (-1)

Wielu fanów wrestlingu, krytykuje WWE za to, że dali push tum dwóm zawodnikom. Moim zdaniem są oni dobrymi kandydatami do zgarnięcia tytułów RAW Tag Team. Podobnie fani reagowali na Mahala kiedy ten dostał niespodziewany awans w hierarchii federacji. Ty jest różnica taka, że przez ostatnie kilka miesięcy będąc u boku The Miza powoli wyrabiali swoją markę i sądzę, że jest to dobry ruch ze strony Vince’a.

6. The New Day (0)

New Day są tak wysoko, bo pokonali jednych z najlepszych zawodników SD Live. Faktem jest, że bardzo przyczyniła się do tego kłótnia ich przeciwników, ale i tak jest to spore osiągnięcie i pokazanie, że nie są jobberami, a jednym z najlepszych, a może najlepszym Teamem w całej federacji.

5. Seth Rollins & Roman Reigns (+4)

Czyżby kolejny powrót The Shield? Moim zdaniem to tylko chwilowa pomoc jeden drugiemu, ponieważ nadal mają ze sobą dobre stosunki i wspólnych wrogów. Mimo przegranej są na tym miejscu, ponieważ ich walka była naprawdę bardzo dobra. Dzięki temu awansowali o jedną pozycję w porównaniu do ostatniego rankingu.

4. Jinder Mahal (0) & Elias (+4)

Ta drużyna jest przed swoimi przeciwnikami jedynie dlatego, że wygrali, a przede wszystkim dlatego, że w tym tygodniu było mało ciekawych wydarzeń i nie udałoby mi się zrobić sensownej listy składającej się z 10 pozycji. Pokazali się oni z bardzo dobrej strony, tak samo jak Reigns & Rollins.

3. Tommaso Ciampa & Johnny Gargano (0)

Ich brawl był naprawdę genialny. Mimo, iż nie stoczyli walki samą bójką zajmują #3 miejsce. Pokazuje to jak NXT jest ponad głównym rosterem szczególnie podczas PPV.

2. Braun Strowman (+5)

Strowman powraca na podium po pokonaniu Bobbiego. Co ja mówię, po jego zniszczeniu. Zresztą tak jak zwykle. Mimo wszystko nie jest on moim faworytem do wygrania walizki. Niezmiennie są nimi Owens, Joe i Miz. Uważam jednak, że urozmaici on to starcie.

1. Finn Balor (0)

Powrót w wielkim stylu. Ostatnio Finna nie było na liście, a teraz ją wygrywa. Nie jest to może mocne zwycięstwo, ale zawsze 10 pkt wpada na konto. mam nadzieję, że ten tydzień przyniesie lepsze walki i segmenty.

W porównaniu do ostatniej listy odpadli:

Bobby Lashley & Sami Zayn (#10), TM-61 (#5), The Miz (#3), Lars Sullivan (#2) i Daniel Bryan (#1).

Ranking miesiąca:

Msc. Zawodnik Dziś Ogólna
1. Seth Rollins  6 pkt 24 pkt
2. Finn Balor 10 pkt 21 pkt
2. Braun Strowman 9 pkt 21 pkt
4. Daniel Bryan 18 pkt
5. The Miz 17 pkt
6. Lars Sullivan 14 pkt
7. Shinsuke Nakamura 3 pkt 13 pkt
7. Tommaso Ciampa 8 pkt 13 pkt
9. Elias 7 pkt 10 pkt
10. Dunne, Lorcan i Burch 9 pkt
10. Jinder Mahal 7 pkt 9 pkt
10. The B Team 4 pkt 9 pkt

Wrestlerem miesiąca zostaje Rollins, a zaraz za nim są Balor i Strowman. Daniel spadł z #2 miejsca i wypadł z podium. Na liście 3 pozycje zajmują zawodnicy z NXT, co jest dużym osiągnięciem.

Tabela wszech czasów:

Msc. Zawodnik Dziś Ogólna
1. Braun Strowman 9 pkt 79 pkt
2. Seth Rollins 6 pkt 74 pkt
3. Brock Lesnar 50 pkt
4. Finn Balor 10 pkt 49 pkt
4. Roman Reigns 6 pkt 48 pkt
6. Shinsuke Nakamura 3 pkt 45 pkt
7. Daniel Bryan  31 pkt
8. AJ Styles  26 pkt
8. Lars Sullivan 26 pkt
10. Sami Zayn 25 pkt

Wojna brandów:

Msc. Brand Dziś Ogólna
1. RAW 37 pkt 106 pkt
2. SD Live  10 pkt 65 pkt
3. NXT 8 pkt 49 pkt

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *