WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

POWRÓT REYA MYSTERIO DO WWE? 3 STARCIA ZAPOWIEDZIANE NA NASTĘPNĄ GALĘ IMPACT WRESTLING!

– Wiele wskazuje na to, że Rey Mysterio już niedługo może powrócić do WWE. Niedawno mówiono, że była już dla Niego umowa, na mocy której miał być w WWE od września tego roku. Dave Meltzer poinformował, że obie strony mogą zawrzeć umowę wcześniej niż we wrześniu. Wszystko zależy od tego, na jak długo miałaby być podpisany kontrakt i jakie wynagrodzenie dostałby Rey. Po ostatnim debiucie w NJPW, Meltzer uważa, że Rey zakończy współpracę z japońską federacją 7 lipca w legendarnym Cow Palace w San Francisco. Rey miałby powrócić do federacji przed galą SummerSlam, która będzie miała miejsce w sierpniu.

 

– Impcat Wrestling za pośrednictwem twittera poinformował Nas o walkach, które odbędą się na przyszłej tygodniówce. W jednym ze starć zmierzą się Eli Drake oraz Moose. Stawką tej walki będzie miano pretendenta do tytułu mistrzowskiego, które aktualnie posiada Austin Aries. Pretendent zmierzy się z mistrzem na zbliżającym się Slammiversary.

Kolejny będzie pojedynek dwóch zawodniczek z dywizji Knockouts. W walce bez dyskwalifikacji udział wezmą Tessa Blanchard i Kiera Hogan. Obie zawodniczki pokazują duży potencjał i walka z ich udziałem zapowiada się bardzo ciekawie.

Ostatnim z zapowiedzianych pojedynków jest walka o tytuł mistrzowski X-Division, gdzie Matt Sydal będzie walczył z pnącym się coraz wyżej w hierarchii Impact Wrestling Briane Cagem.

 

Przypominamy o możliwości oglądania wszystkich tygodniówek, oraz gal PPV na naszej stronie w zakładce NA ŻYWO! 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *