WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

RAW 12.06.2018 – WYNIKI

Show rozpoczęło wydarzenie, w którym na ringu spotkali się wszyscy uczestniczy MITB meczy z czerwonej tygodniówki. Dokładniej to każdy zawodnik i zawodniczka z czerwonej tygodniówki, który/a bierze udział w MITB meczu stał/a na szczycie drabin. Nagle na arenie pojawił się Kurt Angle. Przypomniał On, że już w tą niedzielę odbędą się 2 MITB mecze. Nagle rozbrzmiała muzyka Barona Crobina, który wszedł na arenę… łysy. Dokładnie tak. Mówił On, żeby Kurt o nim nie zapominał, ponieważ jest On jego pomocnikiem. Następnie zawodnicy na drabinach zaczęli wyrażać swoje odczucia co do meczu o walizkę. Zaczęła Natalya, która powiedziała, że walizkę wykorzysta na nowej mistrzyni kobiet – Rondzie Rousey. Później odbyła się kłótnia wszystkich zawodników, która zakończyła się na potężnym zdaniu Brauna Strowmana – „Get These Hands”. 

Natalya pokonała Ember Moon, Sashę Banks i Alexę Bliss

Drew McIntyre i Dolph Ziggler pokonali Breezango

Powitaliśmy Jindera Mahala, który powiedział, że pokona On Romana Reignsa na MITB. W tym samym momencie na arenie zjawił się „Big Dog”. Jinder oznajmił mu, że nie ma zamiaru z nim dzisiaj walczyć i wyznaczył mu przeciwnika – Sunila Singha.

Roman Reigns pokonał Sunila Singha

Po meczu Roman otrzymał „Khallas” od Jindera

The B Team pokonali Rhyno i Heatha Slatera

Po meczu pogratulowali im mistrzowie RAW – Bray Wyatt i Matt Hardy, którzy powiedzieli, że na MITB B Team polegnie.

No Way Jose pokonał Curta Hawkinsa

 

Odbył się występ Eliasa. Obrażał On tam Setha Rollinsa, oraz prezentował najnowszą gitarę. W pewnym momencie mistrz Interkontynentalny nie wytrzymał i wbiegł do ringu atakując gitarzystę. Gdy Elias wyszedł z ringu, Rollins rozwalił mu jego najnowszą gitarę. 

Ruby Riott pokonała Bayley

Odbyła się konfrontacja Rondy Rousey z Nią Jax. Nia mówiła, że Ronda jest nowa w WWE i nie pokona kogoś takiego jak Nia. Mówiła również, że po wygranej w niedziele to Ona dostanie przydomek „The Baddest Women on the planet”. Nie czekając dłużej, Ronda zapięła na Nai swój submission. Następnie opuściła arenę. 

Odbył się test sprawnościowy, w którym to Sami Zayn wyzwał Bobbiego Lashleya, aby ten podjął się pokonania kilku przeszkód. Jak się domyślamy, Lashley zrobił to z łatwością. Gdy dobiegał do ostatniej przeszkody został zaatakowany przez Zayna. 

Braun Strowman pokonał Bobbiego Roode’a, Kevina Owensa i Finna Balora

Widokiem świętującego Strowmana zakończyliśmy dzisiejszą tygodniówkę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *