WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

THE LIST OF WRESTLEONE 18.06.18r.

Witam was w kolejnej odsłonie i przepraszam za opóźnienie. Dzisiejsza lista jest traktowana jak wczorajsza więc wyniki MitB nie będą uwzględnione, a jedynie tydzień przed ową galą. Tak samo TakeOver, oba PPV będą brane pod uwagę w następnym notowaniu. Zapraszam was do artykułu.

10. The B Team (-3)

Wygrali swoją walkę przeciwko Rhyno & Slater’owi i tyle. Nic ciekawego z ich udziałem się nie wydarzyło.

9. The Miz (0)

Świetnie się go oglądało jako sędziego specjalnego i jego segment z Samoa Joe i Rusevem, a później z walizką i „kontraktem” był naprawdę dobry.

8. Pete Dunne (0)

Solidna obrona pasa U.K. i #8 miejsce na naszej liście całkowicie zasłużone.

7. Daniel Bryan (0)

Daniel pokonał Sheltona Benjamina, który chyba zostanie jobberem. Ma on ogromny potencjał, którego WWE nie dostrzega. Jednak przez to Bryan zajmuję dziś #7 miejsce.

6. EC3 (0)

EC3 powoli pnie się w hierarchii NXT tym razem pokonując Kassiusa Ohno, który podobnie jak Benajmin jest mocno niedoceniany, a jego wachlarz umiejętności jest bardzo bogaty. Wracając do EC3 to uważam, że w przyszłości może zostać NXT Championem lub przynajmniej North America Championem.

5. Seth Rollins (0)

Ciekawy, śmieszny i bardzo dobry. Tak oceniam segment Rollinsa z Eliasem i ciekawe czy po Money in the Bank ich segment będzie kontynuowany, czy dostaniemy nowego pretendenta do tytułu I.C. Tego dowiemy się prawdopodobnie na dzisiejszym RAW.

4. Rusev (0)

Faktem jest, że Rusev wygrał walkę z Samoa Joe dzięki pomocy The Miza, który był sędzią specjalnym tego starcia. Ale samo pokonanie Destroyera jest dużym osiągnięciem i może jest to dobry znak dla Bułgara na przyszłość.

3. Lars Sullivan (0)

To co ta bestia zrobiła z mistrzem było genialne. Zniszczył go totalnie i widać, że Lars jest Strowman’em żółtej tygodniówki. Ciekawe kto zostanie jego następnym celem.

2. Braun Strowman (0)

Skoro mowa o Strowmanie to nie mogło go zabraknąć na dzisiejszej liście. Wygrał Fatal 4-Way match na ostatnim Monday Night RAW pokazując kto tu rządzi. Zapytacie pewnie kto może być przed nim.

1. Brock Lesnar (0)

Tą osobą jest bestia-Brock Lesnar. Ktoś zapyta dlaczego? Dokładnie tydzień temu mistrz Universal pobił rekord CM Punka w długości dni z tytułem. Jest to najdłuższy reign w WWE XXI wieku, jeżeli chodzi o główny tytuł. Jest to więc wielkie osiągniecie, za które mimo wszystko należą się brawa.

W porównaniu do ostatniej listy odpadli:

Baron Corbin (#10), Karl Anderson (#9), Shinsuke Nakamura (#8), The New Day (#6), Roman Reigns (#5), Jinder Mahal & Elias (#4), Tommaso Ciampa & Johny Gargano (#3), Finn Balor (#1)

Ranking miesiąca:

Msc. Zawodnik Dziś Ogólna
1. Brock Lesnar 10 pkt 10 pkt
2. Braun Strowman 9 pkt 9 pkt
3. Lars Sullivan 8 pkt 8 pkt
4. Rusev 7 pkt 7 pkt
5. Seth Rollins 6 pkt 6 pkt
6. EC3 5 pkt 5 pkt
7. Daniel Bryan 4 pkt 4 pkt
8. Pete Dunne 3 pkt 3 pkt
9. The Miz 2 pkt 2 pkt
10. The B Team 1 pkt 1 pkt

Tabela wszech czasów:

Msc. Zawodnik Dziś Ogólna
1. Braun Strowman 9 pkt 88 pkt
2. Seth Rollins 6 pkt 80 pkt
3. Brock Lesnar 10 pkt 50 pkt
4. Finn Balor 49 pkt
5. Roman Reigns 48 pkt
6. Shinsuke Nakamura 45 pkt
6. Daniel Bryan  4 pkt 45 pkt
8. Lars Sullivan 8 pkt 34 pkt
9. AJ Styles 26 pkt
10. Pete Dunne  3 pkt 25 pkt
10.  Sami Zayn 25 pkt

Wojna brandów:

Msc. Brand Dziś Ogólna
1. RAW 26 pkt 26 pkt
2. NXT 16 pkt 16 pkt
3. SD Live 13 pkt 13 pkt

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *