WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

SMACKDOWN LIVE 20.06.18 – WYNIKI

Show otworzyła generalna menadżerka – Paige, która powiedziała, że za 4 tygodnie odbędzie się następne PPV – Extreme Rules. Zapowiedziała też, że odbędzie się dziś 5 osobowy gauntlet mecz o miano pretendenta do tytuł WWE Championship na wyżej wymienionej gali. Zawodnicy którzy będą brali udział w tym meczu to: Daniel Bryan, The Miz, Samoa Joe, Rusev i Big E. 

Na arenie rozbrzmiała muzyka Carmelli i powitaliśmy mistrzynię. Przechwalała się pokonaniem Asuki. Nagle zabrzmiał theme song Japonki i nie Asuka, a James Ellsworth wszedł do ringu. Powiedział, że nikt nie jest gotowy na Ellswortha. Powitał najlepszą kobietę w historii – Carmellę. Tym razem, na arenie pojawiła się prawdziwa Asuka. Kopnęła Ona Ellswortha, a Carmella sprzedała jej w zamian superkicka. Segment zakończył się na opuszczeniu ringu przez Jamesa i Mellę.

Powitaliśmy Iconic Duo, które jak zwykle przedrzeźniały zawodniczki. Tym razem padło na Becky Lynch

Becky Lynch pokonała Billie Kay

Został nam odtworzony film w którym to pomalowany Jeff Hardy mówił o porażce Nakamury na MITB. Na koniec z jego ust padły słowa – „Shinsuke, I see you”

Bracia Uso powitali nowy tag team – SAnitY słowami „Welcome to the uso penitentiary”. Następnie SAnitY zaatakowali ich robiąc im kilka akcji kończących

Shinsuke powiedział w wywiadzie, że jeśli Jeff Hardy rzuci mu wyzwanie to z pewnością go pokona

The Bludgeon Brothers pokonali The Club

Gdy bracia maczugi odchodzili z ringu, rozbrzmiała muzyka Daniela Bryana który zmierzał na swój mecz. Panowie popatrzyli na niego srogim wzrokiem, następnie odeszli

Gauntlet Match – Daniel Bryan pokonał Big E

Gauntlet Match – Daniel Bryan pokonał Samoa Joe przez wyliczenie

Nagle na arenie pojawili się bracia Bludgeon atakując Daniela Bryana

Gauntlet Match – The Miz pokonał Daniela Bryana

Gauntlet Match – Rusev pokonał The Miza – #1 Contender po pas WWE Cahmpionship na Extreme Rules

Po meczu, do ringu wszedł obecny mistrz – AJ Styles stawiając obok Ruseva swój pas. Gdy chciał On podać rękę Aidenowi Englishowi ten tego nie zrobił, czym rozgniewał Stylesa, który zaatakował go. Widokiem Stylesa opuszczającego ring zakończyliśmy dzisiejsze SmackDown.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *