WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

BARDZO ZŁA SYTUACJA BECKY LYNCH W WWE!

– Becky Lynch jest jedną z pozytywnie wyróżniających się pod względem umiejętności zawodniczek w WWE. Pierwsza SmackDown Women’s Champion od straty tytułu jednak idzie równią pochyłą w dół.

– Dlaczego WWE przy tak niskim poziomie mistrzostw, przy tak fatalnych bookowaniach mistrzyń nie chce postawić na kogoś, kto potrafi porządnie wykorzystać mikrofon oraz walczy na wysokim poziomie? W dodatku jest bardzo „over” z fanami.

– Jednym z powodów jest zapewne opinia jednego z dyrektorów WWE – Kevin Dunn (dyrektor SD), któremu nie podoba się akcent Becky, a facet ten ma duży wpływ na Vince, więc bardzo prawdopodobne, że to on hamuje promowanie tej zawodniczki.

– Drugą stroną medalu może być to, że wokół kobiecych pasów powstała pewna elita, którą bardzo ciężko złamać. Ilość zawodniczek walczących w ostatnich miesiącach o pas można wyliczyć na palcach jednej ręki. Nie ma tam świeżości. Becky po prostu jest zablokowana, bo nie ma najzwyczajniej pleców.

– Ostatnie mistrzynie m.in. Flair, Nia z rodziny Annoai i wyjątek Alexa. Dodatkowo WWE też bardzo złagodniało i nie wiadomo czy badassowy charakter Becky im po prostu nie przeszkadza. WWE nie pozwoli na brutalność szczególnie w dywizji kobiet, a jak wiemy Becky potrafi grać ostro. Być może teraz dostanie ona szansę, gdyż przy pasie w końcu jest heel, Charlotte straciła szansę, a Asuka jest dopiero co po dwóch porażkach, więc jedyną klarowną postacią do walki o pas jest Lynch lub ewentualnie jakiś powrót typu Tamina.

 


 

Najbliższą galę PPV Extreme Rules 2018 możecie obejrzeć już 15 lipca 2018r. na naszej stronie w zakładce NA ŻYWO, serdecznie zapraszamy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *