WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

THE LIST OF WRESTLEONE 25.06.18r.

Witam was w kolejnej odsłonie naszej listy. Z powodu wczorajszych piłkarskich emocji nie zdążyłem zrobić listy więc ta pojawia się dziś. Zapraszam Was więc do artykułu.

10. Seth Rollins (-5)

Stoczył naprawdę dobrą walkę z Eliasem broniąc pas, lecz stracił go zaledwie jeden wieczór później i trochę stąd tak niska pozycja Rollinsa w dzisiejszym notowaniu.

9. Aleister Black (0)

Moim zdaniem naprawdę dobra walka o pas NXT na TakeOver i zasłużona #9 pozycja dzisiejszej listy. Aleister pokazał, że nie boi się nawet największych i najsilniejszych tego rosteru. Kto więc zostanie następnym pretendentem i kto ostatecznie odbierze mu tytuł?

8. James Ellsworth (0)

Ja wiem, że uczestniczy on bardziej w kobiecym wrestlingu, ale w końcu jest facetem. Chyba XD. A tak na serio to jego powrót podczas MitB był naprawdę genialny, ale czy ten zawodnik pozostanie w WWE na dłużej? Tego dowiemy się w niedługiej przyszłości.

7. SAnitY (0)

W końcu się tego doczekaliśmy i ta stajnia zadebiutowała na SD Live. Zapowiedzi pojawiały się już od WM 34, a ja się przyznam, że prawie o nich zapomniałem. Tym bardziej fajnie, że WWE potrafi jeszcze czymś zaskoczyć fana.

6. Ricochet & Velveteen Dream (0)

Nie mogłem się zdecydować, którego z nich wybrać, ponieważ obaj zaprezentowali się naprawdę dobrze. Jest to pierwsza, ale nie ostatnia dziś taka sytuacja, kiedy dwóch zawodników jest na tej samej pozycji.

5. Rusev (-1)

Rusev spada w rankingu, ale nieznacznie (konkurencja była duża w ubiegłym tygodniu) i przynajmniej ponownie punktuje w naszym rankingu. Wygrał on Gauntlet Match i został pretendentem do tytułu WWE, który obecnie ma w posiadaniu AJ Styles. Zdaję sobie sprawę, że na 90% nie zdobędzie tego pasa, ale wierzyć zawsze trzeba i mam nadzieję, że mimo wszystko zdobędzie ten pas, bo po prostu mu się należy. Tym bardziej, że Rusev Day ma teraz ogromne wzięcie.

4. AJ Styles & Shinsuke Nakamura (0)

Solidna walka i wierzyłem do samego, że to Nakamura zgarnie pas WWE zostając nowym mistrzem. Feud obu zawodników zakończył się, ale w okolicach SummerSlam są zaplanowane ich walki na Live Eventy i sądzę, że wtedy ich rywalizacja odżyje i Shinsuke zdobędzie pas.

3. Tommaso Ciampa & Johnny Gargano (0)

Street Fight w ich wykonaniu był epicki i oni także znajdują się na liście za całokształt walki, a nie tylko zwycięzca, którym teraz stał się Ciampa. tak jak ostatnio wykorzystali wiele elementów wokół ringu. Spodziewam się jeszcze jednego i ostatecznego starcia pomiędzy nimi na TakeOver przed SummerSlam.

2. Dolph Ziggler (0)

Chyba nikt już od długiego czasu nie zaskoczył nas tak bardzo jak ten zawodnik. Wszyscy spodziewali się raczej utraty tytułu na rzecz Elaisa podczas MitB, ale tak się nie stało i następnej nocy to Show Off zgarnął pas pokonując Setha Rollinsa. Prawdopodobnie Ziggler niedługo rozpocznie rywalizację z McItyre’m, a Kingslayer podobno ma zostać pretendentem do pasa WWE Universal.

1. Braun Strowman (+1)

Jedyny dziś awans, ale jak zasłużony. Zdobył walizkę MitB i to w jakim stylu. Cała 7-ka zawodników chciała od razu go wyeliminować by rozstrzygnąć starcie pomiędzy sobą, ale ten się nie dał i wytrzymał rzeczy, po których chyba wszyscy zawodnicy WWE odpadli by ze starcia.

W porównaniu do ostatniej listy odpadli:

The B Team (#10), The Miz (#9), Pete Dunne (#8), Daniel Bryan (#7), EC3 (#6), Lars Sullivan (#3) i Brock Lesnar (#1)

Ranking miesiąca:

Msc. Zawodnik Dziś Ogólna
1. Braun Strowman  10 pkt 19 pkt
2. Rusev   6 pkt  13 pkt
3. Brock Lesnar   –  10 pkt
4. Dolph Ziggler  9 pkt  9 pkt
5. Tommaso Ciampa   8 pkt   8 pkt
5. Johnny Gargano  8 pkt  8 pkt
5. Lars Sullivan   8 pkt
8. AJ Styles  7 pkt 7 pkt
8. Shinsuke Nakamura   7 pkt 7 pkt
8. Seth Rollins  1 pkt  7 pkt

Tabela wszech czasów:

Msc. Zawodnik Dziś Ogólna
1. Braun Strowman 10 pkt 98 pkt
2. Seth Rollins 1 pkt 81 pkt
3. Brock Lesnar 60 pkt
4. Shinsuke Nakamura 7 pkt 52 pkt
5. Finn Balor 49 pkt
6. Roman Reigns 48 pkt
7. Daniel Bryan 45 pkt
8. Lars Sullivan 34 pkt
9. AJ Styles 7 pkt 33 pkt
10. Johnny Gargano 8 pkt 32 pkt

Wojna brandów:

Msc. Brand Dziś Ogólna
1. RAW 20 pkt 46 pkt
2. SD Live 20 pkt 33 pkt
3. NXT 15 pkt 31 pkt

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *