WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

CARMELLA WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT ROZSTANIA JOHNA CENY Z NIKKI BELLĄ!

W ostatnich miesiącach wiele mówiło się o rozstaniu Johna Ceny z Nikki Bellą, o którym sama zainteresowana poinformowała na jednym z portali społecznościowych. Później pojawiły się informacje, że wrócili do siebie, a cała scena z rozstaniem była jedynie grą aktorską, która miała przyciągnąć ludzi do telewizorów by oglądali Total Bellas, a co więcej – ślub miałby się odbyć jeszcze w tym roku! O całą sytuację zapytano SmackDown Women’s Champion – Carmellę w The Kyle and Jackie O Show w Australii. Oto dialog, który się zrodził pomiędzy Kylem Sandilandsem oraz Carmellą:
“I’ve got to say, to John Cena and his wife or girlfriend or whatever, something suss is going on there. I said the other day I didn’t believe the breakup. I thought it was bulls**t.”

Powiedziałem pewnego dnia, że nie wierzyłem w rozstanie Johna Ceny z Jego żoną czy dziewczyną, czy kimkolwiek. Myślałem, że to kłamstwo.

“Oh, sure. I honestly have no idea. But if it’s on the Internet it’s got to be true, right?” The host said that he felt like Bella and Cena staged everything for the show. Carmella replied, “You never know. Honestly, I have no idea.”

Och, jasne. Nie mam pojęcia, ale jeśli tak jest napisane w internecie, jest to prawda, racja?

Co ciekawe Nikki Bella udzieliła ostatnio wywiadu dla fanów, gdzie poinformowała, że Cena będzie w Chinach przez kolejne kilka miesięcy z uwagi na kręcenie nowego filmu. Dodała również, że są najlepszymi przyjaciółmi, a nie parą.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *