WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

CHEAT2WIN #6

– Po dłuższej przerwie wracamy do legendarnego Cheat2Win! W tej odsłonie tego artykułu przedstawię wam losy Eddiego w latach 2001-2003 w federacji wujka Vince’a

– Guerrero wrócił do WWE na gali Raw z dnia 1 kwietnia 2002 roku atakując Roba Van Dama.  Po ataku na Van Dama, Eddie pokonał go w walce o pas Interkontynentalny na Backlash. Guerrero następnie feudował z Stone Coldem Stevem Austinem, lecz podczas rywalizacji Austin opuścił WWE. Chris Benoit wrócił do WWE, gdy Guerrero stracił tytuł. Po powrocie Chrisa, Eddie pogodził się z nim tworząc pamiętną drużynę. Guerrero i Benoit feudowali z Rickiem Flairem. EddieGuerrero przegrał mecz z Flairem na King of the Ring. 1 sierpnia 2002 roku Guerrero i Benoit zaczęli walczyć wyłącznie na SmackDown. Latino Heat feudował z Edgem, którego pokonał na Unforgiven. Po dwóch tygodniach od Unforgiven na SmackDown rywale odbyli swój ostatni pojedynek, który Edge wygrał, kończąc rywalizację .

– Guerrero połączył się z siostrzeńcem Chavo, tworząc zespół Los Guerreros. W przeciwieństwie do poprzedniej fabuły w WCW , Chavo w pełni zgodził się z wujem, a ich slogan mówił: „We Lie! We Cheat! We Seal!”.

– Duet wszedł do turnieju o nowe mistrzostwa WWE Tag Team Championship, walcząc z  Rikishim i Markiem Henrym w pierwszej fazie turnieju. W jednym z ważniejszych momentów zespołu, Chavo powiedział Benoitowi, że jego były przyjaciel Guerrero został zaatakowany przez swojego partnera. Benoit pobiegł na ratunek. Następnie Guerrero pojawił się w pokoju i zaatakował Benoita stalowym fotelem. Benoit i Angle zdołali pokonać Los Guerreros w półfinale turnieju. Później Benoit i Angle zdobyli tytuły.

– Na Survivor  Series Los Guerreros spotkali się z nowymi mistrzami Edgem i Reyem Mysterio oraz z zespołem Angle i Benoit. Guerrero sprawił, że Mysterio założył Lasso from El Paso, przy tym wygrywając pierwsze WWE Tag Team Championship. Los Guerreros i Team Angle zaczęli feudować ze sobą. Los Guerreros uczestniczyli na WrestleMania XIX.

– Na pięć dni przed „Dniem Sądu”, Chavo kontuzjował sobie biceps, zmuszając Guerrero do szukania innego partnera. Wybrał Tajiria i wygrał mistrzostwo . W następnym tygodniu Eddie i Tajir  utrzymali tytuł przez oszustwo. Poza tym pokonali również Roddy Pipera i protegowanego Seana O’Haire’a w Madison Square Garden. Następnie Eddie Guerrero i Tajir stracili tytuły na rzecz Team Angle w dniu 3 lipca na SmackDown. Po tym  Guerrero odwrócił się od Tajira, uderzając swojego partnera przez szybę ciężarówki. Na następnym Smackdown Guerrero powiedział, że to zrobił, ponieważ podczas meczu Tajir przypadkiem uderzył go. Pomimo tego, że został przedstawiony jako złoczyńca, gdy Guerrero zapytał publiczność, czy obwiniają go za to, publiczność odpowiedziała krzycząc „Nie!”

– W lipcu 2003 roku Guerrero rywalizował w turnieju o Mistrzostwo Stanów Zjednoczonych. Udało mu się awansować do finałowej rundy, pokonując Último Dragona i Billy Gunna, aby spotkać się z Chrisem Benoitem w finale. W zemście, Guerrero znów zaczął oszukiwać, uderzając Benoita pasem w jednym punkcie meczu. Guerrero próbował doprowadzić Benoita w tarapaty, umieszczając  pas na klatce piersiowej nieprzytomnego Benoita.  Mecz zakończył się interwencją Rhyno. Wtedy Rhyno zaatakował swojego partnera Benoita. Eddie Guerrero przypiął Benoita i wygrał mistrzostwo Stanów Zjednoczonych.

– Na SummerSlam, Guerrero obronił  tytuł pokonując Rhyno, Benoita i Tajira. Po tym,  znów zamienił się w faworyta fanów, angażując się w rywalizację z Johnem Cena..

– 11 września na SmackDown, zobaczyliśmy brawl między Eddie’m a Johnem Ceną o pas USA. Eddie wygrał walkę z pomocą swojego bratanka Chavo. W następnym tygodniu na SmackDown, Los Guerreros pokonali The Greatest Tag Team (poprzednio Team Angle), przez co wygrali WWE Tag Team Championship, czyniąc Guerrero podwójnym mistrzem.

– Guerrero uczestniczył w feudzie z Big Showem. Podczas tej rywalizacji Eddie Guerrero podarował Big Show’owi burrito ze styropianu, a następnie opryskał Show’a z ciężarówki. Owy feud zakończył się, gdy Guerrero stracił pas Stanów Zjednoczonych na rzecz Big Show’a na gali No Mercy. Cztery dni później Los Guerreros stracili mistrzostwa podczas walki z Bashamami (Danny i Doug). Po utracie pasów zaczęli feudować z Basham Brothers. Podczas Survivor Serises Eddie wraz z Chavo walczyli o pas Tag-Team. Niestety nie odzyskali pasów. Po tym Chavo odwrócił się od Eddie’go. Guerrero zaczął feudować z Chavo, a na Royal Rumble pokonał swojego bratanka, kończąc przy tym rywalizację.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *