WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

TOP 5 – CELEBRACJE NOWYCH MISTRZÓW!

– Witamy was w artykule z serii Top 5! W tym artykule przedstawię wam subiektywny ranking 5 najlepszych celebracji nowych mistrzów!

 

5. KING BOOKER

– Na miejscu 5 znalazła się celebracja Kinga Booker’a. Jest ona jedną z najbardziej niesamowitych celebracji. Fanfary, fajerwerki, sam klimat. Po prostu WOW!

4.  Seth Rollins

– Pamiętna inkasacja walizki wykonana przez Setha Rollinsa na Wrestlemanii 31, a następne wygrana tytułu WWE. Tego nie da się zapomnieć! Sama celebracja Rollinsa po wygranej mistrzostwa również była niczego sobie.

3. CM Punk

– Można powiedzieć „Kiedyś to było!” Pamiętna gala Money in the Bank 2011 i main-event tej gali. CM Punk wszedł do ringu jako bohater swojego miasta, a z areny wyszedł jako nowy mistrz WWE. Sama końcówka walki i interwencja samego szefa federacji była niesamowita. Z resztą, sam Dave Meltzer przyznał tej walce 5*!

2. Daniel Bryan

– Był GM Smackdown Live również ma się czym pochwalić. Wygrana 2 walk na jednej gali – Wrestlemanii 30, z czego jedna była o tytuł WWE. Niesamowita walka, jak i celebracja Daniela Bryana. Na arenie jedyne co mogliśmy usłyszeć to Yes! Yes! Yes!

1. Eddie Guerrero

– Niektórych momentów po prostu nie da się zapomnieć. Gala No Way Out 2004, Eddie Guerrero vs Brock Lesnar. Niesamowita walka z której zwycięsko wyszedł sam Latino Heat. Na Smackdown po tej gali zobaczyliśmy wspaniałą Celebrację nowego Mistrza. Z resztą, warto zobaczyć to samemu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *