WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

NAZWISKO RHODES JEST ZBANOWANE? BYŁY ZAWODNIK WWE ODCHODZI NA EMERYTURĘ.

– Jeden z użytkowników twittera – Jesse Matthews, zarzucił Vince’owi McMahonowi, że „zablokował” on nazwisko Rhodes, gdzie jeden ze jego zawodników Velveteen przydomek „Dream”. Do jego słów odniósł się sam Cody Rhodes, który odpisał:

A) Nikt nie zabrania mi używać mojego nazwiska. Nie ma tu żadnego spisku.

B) Mógłby nazywać się „Niebieskookim Velveteen American Dream Soul jr”, a ja nie czułbym się urażony. Jest bardzo utalentowany i nikogo by tym nie skrzywdzi.

– Były zawodnik WWE Eugene Alan Snisky, znany wszystkim jako Snitsky, który występował w federacji od 2003 do 2008 roku, ogłosił swoje odejście na emeryturę w wieku 48 lat. Powiedział, że weźmie udział jeszcze w kilku show, a później będzie chciał poświęcić więcej czasu swojej dziewczynie, oraz treningom siłowym.

-Na ostatnim NXT poznaliśmy nowego pretendenta do tytułu mistrzowskiego tej tygodniówki. Okazał się nim być Tomasso Ciampa, który podczas TakeOver: Chicago II pokonał Johnnego Gargano. Do ich pojedynku miałoby dojść podczas NXT TakeOver: Brooklyn IV, które odbędzie się 18 sierpnia 2018 roku (dzień przed SummerSlam).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *