WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

THE LIST OF WRESTLEONE 01.07.18r.

Witam was w kolejnej liście, w której podsumujemy dziś osiągnięcia i wybierzemy wrestlera miesiąca. Zapraszam was więc do artykułu.

10. Rusev (-4)

Bułgar znowu spada, ale jednak dalej się utrzymuje. Wygrał swoją walkę przeciwko jednemu z członków New Day i dzięki temu zawdzięcza swoją pozycję. Szkoda, że nie zobaczyliśmy jakiegoś wspólnego segmentu z AJ Stylesem.

9. James Ellsworth (-1)

James chyba nie mógł mieć lepiej. Prawdopodobnie byłby jobberem WWE, patrząc na to jak wygląda reszta męskiego rosteru (są o wiele więksi). Ma jednak swój udział w kobiecym i już na najbliższym SD Live ma stoczyć walkę przeciwko… Asuka’ce. Z drugiej strony, że go tak szmacą, ale tych walk nie ma co tydzień, tylko raz na bardzo długi czas. Nie mniej jednak jego segment z Paige był dość śmieszny.

8. Authors of Pain (0)

Co tu dużo mówić, wygrali walkę przeciwko pierwszemu lepszemu TT i tyle. Są naprawdę dobrym teamem i czekam, aż dostaną szansę na „złoto”. Brakuje mi trochę Paula Elleringa, bo z nim AoP mieli to coś. Jednak mimo to są bardzo dobrzy w tym co robią.

7. Dolph Ziggler (-5) & Seth Rollins (+3)

Dolph i Seth dostają #7 lokatę za naprawdę dobrą walkę podczas ostatniego RAW. Show Off ostatecznie obronił tytuł przez DQ i na razie nie jest zapowiedziana ich ew. walka na Extreme Rules. Dodatkowo The Architect wyszedł w swoim starym stroju. Czyżby to miało coś znaczyć, czy jest to tylko zmiana kosmetyczna?

6. Roman Reigns (0)

Big Dog powraca na listę. Zasłużył on sobie na to miejsce za całokształt podczas ostatniego RAW. Nie popisał się nie wiadomo czym i może pozycja byłaby większa gdyby wraz z Lashleyem wygrał z The Revival. A skoro o nich mowa…

5. The Revival (0)

Jest to jeden z wielu przypadków w WWE kiedy team/zawodnik/zawodniczka jest naprawdę dobry(a), ale zarząd największej federacji wrestlingowej tego nie widzi. Przykładami są chociażby Tye Dillinger, Becky Lynch czy chociażby dzisiejsi panowie z miejsca #5. Tym razem są wysoko bo pokonali nie byle kogo, a mianowicie Lashleya i Reignsa. Pokazali że praca drużynowa jest ponad siłę mięśni. Mam nadzieję, że będą oni częściej gościć na liście.

4. Bobby Lashley (0)

Być może ktoś w końcu docenił tego zawodnika i może oprócz nic nie znaczących segmentów, dostanie szansę na pas. W konfrontacji z Reignsem wypadł nieźle i moim zdaniem ma zadatki na mistrza i to nie tylko na tytuł I.C. czy TT.

3. Tommaso Ciampa (0)

Jest to jedna z tych postaci, gdzie nie wybaczę WWE jeżeli zepsują jego potencjał w głównym rosterze. Ciampa jest naprawdę dobry i osobiście lubię jego postać, zarówno w walce, jak i na mikrofonie. Jego walki z Gargano są lepsze od wielu podczas dużych gal głównego rosteru. Swoje zdolności w dialogach udowodnił np swoim ostatnim wystąpieniem. Moim zdaniem jest wrestlerem o wielu talentach.

2. Team Hell No (0)

Stare dobre czasy chyba wracają. Na początku Daniel Bryan, teraz cały Team Hell No. Nie raz przypominają mi się ich wspaniałe segmenty i walki sprzed kilku lat. Kiedy do ringu wszedł Kane byłem pewien, że zaatakuje Danielsona, ale jednak stanął z nim ramię w ramię. Jestem zadowolony z takiego obrotu spraw tylko nasuwa się pytanie ile razem będą współpracować?

1. Braun Strowman (0) & Kevin Owens (0)

Ich walka oraz segmet po były najlepszymi wydarzeniami minionego tygodnia, więc razem dzierżą #1 pozycję. Braun lubi wywracać wszystko to czego normalny człowiek by nawet nie podniósł. Czekamy więc na dalsze losy tej dwójki. Może wywiąże się z tego jakaś rywalizacja. Albo odwrotnie i zaczął współpracę.

To już jest koniec na dziś. Mam nadzieję, że lista wam się spodobała

W porównaniu do ostatniej listy odpadli:

Aleister Black (#9), SAnitY (#7), Ricochet & Velveteen Dream (#6), AJ Styles & Shinsuke Nakamura (#4) i Johnny Gargano (#3)

Ranking miesiąca:

Msc. Zawodnik Dziś Ogólna
1. Braun Strowman 10 pkt 29 pkt
2. Tommaso Ciampa 8 pkt 16 pkt
3. Rusev 1 pkt 14 pkt
4. Dolph Ziggler 4 pkt 13 pkt
4. Daniel Bryan  9 pkt 13 pkt
6. Seth Rollins 4 pkt 11 pkt
7. Brock Lesnar  10 pkt
8. Kane 9 pkt
9. Johnny Gargano  8 pkt
9. Lars Sullivan 8 pkt
10. AJ&Shinsuke 7 pkt
10. Bobby Lashley 7 pkt 7 pkt

Wrestlerem miesiąca zostaje Strowman, a daleko za nim są dopiero Ciampa i Rusev. Pierwszy raz na podium są osoby z różnych rosterów.

Tabela wszech czasów:

Msc. Zawodnik Dziś Ogólna
1. Braun Strowman 10 pkt 108 pkt
2. Seth Rollins 4 pkt 85 pkt
3. Brock Lesnar 60 pkt
4. Daniel Bryan  9 pkt 54 pkt
5. Roman Reigns 5 pkt 53 pkt
6. Shinsuke Nakamura 52 pkt
7. Finn Balor 49 pkt
8. Tommaso Ciampa 8 pkt 39 pkt
9. Lars Sullivan 34 pkt
10. AJ Styles  33 pkt

Wojna brandów:

Msc. Brand Dziś Ogólna
1. RAW 35 pkt 81 pkt
2. SD Live 12 pkt 45 pkt
3. NXT 8 pkt 39 pkt

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *