WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

WIEMY KIEDY POWRÓCI SHINSUKE NAKAMURA, TAKEOVERY GODZINE WCZEŚNIEJ!

Wiele mówiło się o „kontuzji” Shinsuke Nakamury. Chodzi oczywiście o ugryzienie przez policyjnego psa, podczas prób przed SmackDown. Shinsuke zapytany w jednym z wywiadów kiedy powróci do WWE odpowiedział:

Najprawdopodobniej powrócę w granicach Extreme Rules, planuję powrót na za 2 tygodnie. Jak na razie nie wiem czy zawalczę podczas PPV 15 lipca.

Jak widzimy, nie wiemy kiedy ponownie zobaczymy Japończyka w akcji, ale będzie to w granicach dwóch tygodni. Dajcie znać, czy chcielibyście powrotu Nakamury i czy tęsknicie za Japońćzykiem w WWE TV!

 

Jeden z redaktorów Wrestling Observer powiedział, że najprawdopodobniej od NXT TakeOver Brooklyn, każdy NXT TakOver będzie się zaczynał godzinę wcześniej, czyli o 1:00 czasu polskiego, a kończył o 4:00 czyli również godzinę wcześniej. Dajcie znać co sądzicie o tych zmianach!

 

Przypominamy, że wszystkie tygodniówki oraz PPV możecie oglądać na naszej stronie w zakładce NA ŻYWO!

1 thought on “WIEMY KIEDY POWRÓCI SHINSUKE NAKAMURA, TAKEOVERY GODZINE WCZEŚNIEJ!

  1. Ciekawie z tym takeover a Nakamura został już zeszmacony w main rosterze więc średnio widzę jego powrot jak mogli zrobić z nim cośtakiego 🙁 . Szczerze ? Masz wolne Shinsuke zastanów się nad swoją karierą

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *