WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

ROMAN REIGNS BLISKI PRZEJŚCIA HEEL TURNU!

– Od długich miesięcy wszyscy z niecierpliwością wyczekujemy momentu, w którym to Roman Reigns przejdzie swój Heel Turn. Do teraz nic takiego nie miało miejsca, jednakże z dniem dzisiejszym wszystko może ulec zmianie.

– O Heel Turnie tego zawodnika mówi się już od naprawdę długich, a długich miesięcy. Wielu osób uważa, że takowa zmiana w postaci tego zawodnika znacząco odbudowałaby jego pozycje w federacji WWE i rzeczywiście może tak być.

– Wszystko to ciągnie się już, aż od okresu po Wrestlemanii 31 kiedy to Roman Reigns na siłę wpychany był do wszystkich możliwych Main Eventów. Szef WWE – Vince McMahon nie widział w tym nic złego i wciąż na siłę usiłował zrobić z Reignsa drugiego Johna Cene. Wszystkie te próby okazały się jednak nieskuteczne, a Roman Reigns zamiast zyskać w oczach fanów – znacząco stracił.

– Przed ostatnia gala PPV, którą było Backlash 2018 dała Vince’owi dużo do myślenia. W walce wieczoru, gdzie Roman Reigns zmierzył się Samoa Joe – fani zaczęli opuszczać arenę. Sytuacja ta bardzo mocno wpłynęła na szefa WWE, który ponoć od razu po tej gali zwołał posiedzenie zarządu w sprawie Romana Reignsa. Podjęto momentalnie decyzje o zaniżeniu pozycji Reignsa do Mid Cardu, gdzie choćby i nawet na Money In The Bank zawalczył on w mało znaczącym starciu z Jinderem Mahalem.

– Wszystko to jednak zostało zrobione tylko i wyłącznie po to, aby zastopować wrogość fanów do Romana Reignsa. Na chwilę obecną wiemy, że na najbliższej gali PPV Extreme RulesRoman Reigns stoczy walkę z Bobbym Lashleyem. Jak widzimy pojedynek ten nie jest sytuowany jako Main Event, lecz dla samego Reignsa może mieć bardzo duże znaczenie w kontekście jego postaci.

– Spekuluje się o tym, że Roman idzie w kierunku przejścia Heel Turnu co zresztą możemy wywnioskować z jego ostatnich poczynań. Punktem kulminacyjnym tego procesu ma być jego walka na Extreme Rules, gdzie mówi się o tym, iż podczas walki z Lashleyem przejdzie na dobre Heel Turn.

– Zabieg ten ma mieć na celu utrzymanie wysokiej pozycji Romana Reignsa w federacji WWE z nadzieją samego Vince McMahona, że fani zaczną kochać Reignsa jak topowego Babyface’a. Widać jasno i klarownie, że co by się nie działo szef WWE i tak, i tak będzie chciał Romana jak najwyżej w swoim biznesie. Patrząc na tą sytuację jednak z drugiej strony – rzeczywiście Heel Turn może bardzo pomóc Romanowi Reignsowi.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *