WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

RAW 10.07.18 – WYNIKI

Dzisiejszą galę RAW rozpoczynamy widokiem Romana Reignsa zmierzającego po backstage’u do ringu. Na drodze staje mu Bobby Laschley i mówi mu, aby zaprosił go do ringu jak już się na nim znajdzie. Po chwili widzimy Romana na ringu i zgodnie z prośbą Bobbiego wzywa go do ringu. Wymienili sie spojrzeniami, a na rampie pojawił się Generalny Manager RAW Kurt Angel, wraz z Baronem Corbinem. Kurt mówi, by teraz nie zaczynali żadnych bójek, tylko poczekali z tym do niedzielnej gali Extreme Rules. Jak łatwo się domyślić, obydwaj panowie zbytnio nie przejęli się słowami GM i odrazu rzucili się na siebie. Z szatni przybiegli zawodnicy, którzy musieli rozdzielać zawodników.

Tag Team Match – Natalya i Nia Jax pokonały Alexe Bliss i Mickie James

Do pokoju Kurta przychodzi Kevin Owens, który w tamtym tygodniu został zaatakowany przez Brauna Strowmana. Żali się, że pracuje w niebezpiecznym miejscu dla niego i pokazuje mu swoje zwolnienie lekarskie. Postanawia on również pozostać do końca gali w biurze, gdyż tylko tu będzie czuł się bezpiecznie.

One on One Match – Mojo Rawley pokonał No Way Jose

Na ringu pojawia się Seth Rollins. Mówi, że w federacji miał już wiele przydomków m.in. Mr. Money in the Bank, Architect, ale chce on powrócić do Intercontinental Champion Seth Rollins. Będzie miał okazję, by odebrać stracony pas, już na Extreme Rules, gdzie stoczy walkę z Dolphem Zigglerem w Iron Man Matchu. Mówi, że lubi być testowany przez najlepszych, lecz przeszkadza mu postać Drew McIntyre’a. Na ringu pojawia się wyżej wspomniany team. Dolph dziękuje za komplementy w jego stronę i odwdzięcza się tym samym. Informuje jednak, że nie jest on Zgglerem i przegra na Extreme Rules. Po krótkiej dyskusji Drew wyzywa Setha na pojedynek, a ten zgadza się na niego.

One on One Match – Bo Dallas pokonał Matt’a Hardy’ego

Po walce mistrzowie Tag Team zaatakowali Team B.

One on One Match – Ember Moon pokonała Liv Morgan

Do Kurta przychodzą Drew McIntyre i Dolph Ziggler. GM informuje ich, że w przypadku przegranej Drew na dzisiejszej gali z Rollinsem, będzie miał on zakaz wstępu na arenę podczas walki Setha z Dolphem.

Tag Team Match – Baron Corbin i Elias pokonali Finna Balora i Bobbiego Roode’a

Ponownie przenosimy się do biura Generalnego Managera. Do biura przychodzi Braun i chce on zaatakować Owensa. Ten jednak chowa się z Angelem, który nie chce sprzeciwiać się lekarzowi i nie dopuści Strowmana do Kevina. Informuje nas jednak, że podczas Extreme Rules zawalczą oni w stalowej klatce. Zadowolony Strowman wyszedł z biura.

One on One Match – Drew McIntyre pokonał Setha Rollinsa, dzięki czemu będzie mógł wspomóż Zigglera podczas Extreme Rules

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *