WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

TOP 10 KOBIET TYGODNIA Z OSTATNICH DWÓCH TYGODNI!

Witam serdecznie!
Zapewne zapytacie czemu tydzień nie było top 10, a ja już spieszę z tłumaczeniem, które jest bardzo proste: Nie było po prostu tylu kobiet żebym mógł skleić dziesięć zawodniczek w sposób jakkolwiek uczciwy. Ostatnio dobijanie i niszczenie dywizji kobiet w WWE przebija wszystko co w tej dywizji było. Ona prawie już nie istnieje, zresztą jak 80% zawodników w federacji. Przejdźmy jednak już do zestawienia.

10. Liv Morgan

Liv zawalczyła dwukrotnie, nie wyglądało to źle, ale gorzej z wynikami jednak ma te umiejętności i coś tam wycisnęła z tych „epickich starć” za co ma 10 miejsce. Na prawdę szkoda mi jej, gdyż jest bardzo utalentowana, młoda i ciągnie publikę jak dostaje szansę, jednak WWE na nią nie stawia i nie postawi niestety.

9. Santana Garrett

Jak już jedna z najlepszych zawodniczek świata wchodzi do ringu to swoją robotę robi porządnie i tak było też w tym przypadku. Trochę szkoda mi jej kiedy wchodzi do ringu WWE, bo kończy się to zazwyczaj źle jeśli chodzi o wynik, ale sam skill nadrabia prawie wszystko. Dajcie jej choć 15 minut w ringu, to fani zapatrzeni ślepo w WWE zwrócą na nią uwagę. W każdym razie widowisko jakie pokazała z Dakotą dało się oglądać co jest wynikiem świetnym jak na poziom dywizji kobiet w ostatnim czasie.

8. Peyton Royce

Jedna z lepszych walk ostatnich dwóch tygodni z jej udziałem. Przegrała i stąd ta pozycja po prostu.

7. Asuka

Aż boli jak prowadzą tę zawodniczkę. Szkoda cokolwiek mówić po prostu. Rywalizacja z Jamesem to na prawdę ośmieszanie tej zawodniczki…

6. Mickie James

Tu jest po prostu wypełnienie dziury między tymi, które wypadły najlepiej, a tymi co wypadły gorzej, bo mamy dosyć mocną przepaść w tej kwestii.

5. Dakota Kai

Wygrywa z wielką Santaną plus walka świetna, więc duży plus z nadziejami na podium.

3. Kairi Sane/Natalya

Obie zrobiły swoje. Fakt, że Natalya osiągnęła w tej połowie miesiąca więcej, ale Kaori pokazała nowy finisher i urozmaiciła swój styl walki. Znaczy to tylko tyle, że jest coraz lepsza i coraz lepsza będzie, a walczy dopiero 6 lat.

1. Becky Lynch/Ember Moon

Obie zrobiły w tym i poprzednim tygodniu najzwyczajniej swoje. Pokazały klasę jako jedne z nielicznych i podratowały honor dywizji kobiet. Ciężko z tą dywizją ostatnio, oj ciężko.

Niestety to w tym tygodniu byłoby na tyle. Za tydzień zaktualizuję klasyfikację medalową i punktową oraz zrobię podsumowanie przyszłego tygodnia. Dziękuję za przeczytanie!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *