WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

ERIC BISCHOFF POWRACA DO WWE JAKO MENADŻER!?

We wczorajszym podcaście – Sky Sport brał udział były dyrektor generalny RAW. Dla przypomnienia, Eric występował w WWE do 2005 roku kiedy to zakończył karierę menadżerską. Powrócił On jednak na 25 – leciu gali Monday Night RAW. Bischoff spytany o możliwy powrót do WWE w wywiadzie powiedział:

Gdyby była sytuacja, która przydałaby się każdemu to z chęcią. Oczywiście nie chodzi mi tu o walkę w ringu, ponieważ mam już swoje lata, a bardziej o rolę menadżera. 

Przyznał On, że chociaż jego postać bardzo szybko się starzeje, to byłby zainteresowany pomocą jakiemuś mało doświadczonemu zawodnikowi. Szczególnie takiemu jak cytując jego wypowiedź: który byłby młodym talentem, bez pomysłów na mikrofonie. Eric twierdził, że w dalszym ciągu ma moc i doświadczenie w tych sprawach i jest otwarty na współpracę z zawodnikami. Co prawda nie miał On nikogo na myśli, aczkolwiek stara się aby osoba była naprawdę dobra w ringu, lecz słabsza w sprawach mikrofonowych. Jesteśmy bardzo ciekawi, czy jakiś zawodnik zdecyduje się na współpracę z Bischoffem. Jak myślicie czyim mógłby być menadżerem!

 

Całą galę Extreme Rules możecie obejrzeć w Naszej zakładce z transmisjami. Start Kick-Off’u już jutro o godzinie 01:00. Serdecznie zapraszamy.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *