WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

EXTREME RULES 2018 – TYPY REDAKCJI I LINK DO TRANSMISJI NA ŻYWO!

  • Są to tylko typy redakcji i nie każdy musi się z nimi zgadzać!

Na wstępie przypominamy, że Extreme Rules będziecie mogli obejrzeć NA ŻYWO na naszej stronie w zakładce z transmisjami!

KICK – OFF:

Table Match – The New Day vs SAnitY

Bartek: Nienawidzę SAnitY. WWE próbuję stworzyć z Nich coś w rodzaju starego Wyatt Family, lub The Shield. Nie udaje im się to i tego nie lubię. Aczkolwiek muszę tu postawić na Nich z racji tego jaki push dostali na ostatnich tygodniówkach. Czekam na Ich rywalizację z Team Hell No o pasy Tag Team SmackDown.

Paweł: Może to być jeden z najlepszych kickoffów ostatnimi czasy. New Day nie raz skradali show karcie głównej i tym razem może być podobnie. Walczą z bardzo zasłużoną ekipą w NXT, na dodatek w stypulacji Table Match. Zobaczymy napewno kilka spektakularnych akcjii i w moim odczuciu będzie to najlepsza walka tej gali. Stawiam na The New Day.

Michał: Walka po to, by grupa Erica Younga mocno wbiła się w dywizję tag teamów SmackDown. Liczę na wiele spotów i poziom walki co najmniej na poziomie starć The New Day z The Usos. Nie mam jednak wątpliwości, że to SAnitY wyjdzie z tego starcia zwycięsko.

Kacper: Jest to walka bez większej podbudowy jednak obie drużyny mają na tyle umiejętnych członków, że mogą zrobić naprawdę dobre show. Tak czy siak moim typem jest The New Day

Bartek: SAnitY

Paweł: The New Day

Michał: SAnitY

Kacper: The New Day

Singles Match – Sin Cara vs Andrade „Cien” Almas

Znalezione obrazy dla zapytania sin cara vs andrade cien almas

Bartek: Bardzo spodobała mi się Ich rywalizacja na live eventach. Aczkolwiek myślę, że zwycięzca jest tu wszystkim znany i jest nim nowy nabytek głównego rosteru – „Cien” Almas.

Paweł: Walka o której dowiedzieliśmy się najpóźniej. Na ostatnim SmackDown zawalczyli ze sobą i zwycięsko wyszedł z tego starcia Almas. Tym razem może być podobnie, bo widać, że federacja ma co do tego zawodnika wielkie nadzieje. Jeśli walka będzie wyglądała podobnie jak na ostatniej niebieskiej tygodniówce, będę usatysfakcjonowany.

Michał: Walka, która została dodana wczoraj i generalnie niczego nie wnosi. Almas został przeniesiony do głównego rosteru, ale póki co nic ciekawego się z Nim nie dzieje. Mam nadzieję, że Almas wygra to szybko i zacznie jakąś ciekawą rywalizację.

Kacper: Ich rywalizacja trwa już dosyć spory czas, a na ostatnim SmackDown live stoczyli na prawdę ciekawy pojedynek, z którego zwycięsko wyszedł Andrade, lecz mimo to mam nadzieje że luchador odklepie Almasa.

Bartek: Andrade „Cien” Almas

Paweł: Andrade „Cien” Almas

Michał: Andrade „Cien” Almas

Kacper: Sin Cara

GALA GŁÓWNA:

WWE Raw Women’s Championship Extreme Rules Match – Alexa Bliss (c) vs Nia Jax 

Bartek: Hmmm.. Co by o tym sądzić. Z jednej strony szybko inkasująca walizkę mistrzyni kobiet RAW – Alexa Bliss, a z drugiej strony wielka Nia Jax. Nie lubiłem oglądać Ich pojedynków. Postawię na Alexę, bo jest mistrzynią trochę krótko.

Sebastian: Pojedynek bez sensu. Nie ma szans na dobrą walkę. WWE na siłę wpycha nam elitę, która kręci się wokół pasa RAW, dzięki czemu aktualnie Carmella trzyma na swoich barkach całą dywizję kobiet. Zwycięży Alexa, bo ktoś musi odklepać Rondzie na SummerSlam.

Paweł: Jak już zaczęły ze sobą walczyć, to walka jest powtarzana i powtarzana. Kolorytu tej walce może dodać stypulacja Extreme Rules. Podczas walki interweniuje Mickie James i pomoże obronić pas Alexie, jednocześnie zaczynając z nią rywalizacje.

Michał: Interwencje Rondy Rousey i Mickie James są tu nieuniknione (cytując Andrzeja Kostyrę) jak zmarszczki po siedemdziesiątce. Nasuwa się tylko pytanie – kto w tym całym bałaganie zachowa najwięcej zimnej krwi. Stawiam na Alexę Bliss, którą jednak ta stypulacja faworyzuje.

Kacper: Spięcie między tymi zawodniczkami doszło przed Wrestlemanią, a walka ze stypulacja Extreme Rules ma wielki potencjał, jednak sądzę że Alexa przegra po interwencji Rondy Rousey

Bartek: Alexa Bliss

Sebastian: Alexa Bliss

Paweł: Alexa Bliss

Michał: Alexa Bliss

Kacper: Nia Jax

WWE Raw Tag Team Championship – Matt Hardy & Bray Wyatt (c) vs The B Team (Curtis Axel & Bo Dallas)

Bartek: Zapowiada się na prawdę ciekawe starcie. Bardzo lubię oglądać Braya i Matta w tag-teamie. Jeśli chodzi natomiast o zwycięzce, stawiałbym tu na The B Team. WWE chcę nam dać coś w stylu nieudaczników wygrywających każde starcie. Myślę, że pójdą w taki układ i B Team opuści Extreme Rules z pasami.

Sebastian: Ta walka ma dla mnie potencjał. Nie wiem za kim mam być, bo oba teamy lubię. Ciężko też jest obstawić, ale myślę, że pójdą w Rhyno i Slatera, więc stawiam na B-Team.

Paweł: Od kiedy nie ma Miza przy Axelu i Dallasie, federacja w fajny sposób rekompensuje ich wszystkie porażki. Można powiedzieć, że są obecnie topowym teamem na RAW. Ale czy należą im się pasy? Moim zdaniem pierwszą walkę o pas przegrają, ale w późniejszych walkach (jeśli do nich dojdzie) mogliby zdobyć pas, co byłoby małym odświeżeniem dywizji.

Michał: Tygodniówki wskazują na to, że wygrają Axel i Dallas, bo nie dawali szans obecnym Mistrzom. Sądzę jednak, że w końcu znajdą oni receptę na rywali i wygrają to starcie.

Kacper: Nie lubię żadnego z tych tag teamów, jednak rywalizację prowadzą bardzo interesującą. Mimo wszystko sądzę, że pasy wygra The B Team.

Bartek: The B team

Sebastian: The B team

Paweł: Matt Hardy & Bray Wyatt

Michał: The B Team

Kacper: The B Team

WWE Championship Match – AJ Styles (c) vs Rusev 

Bartek: Pójdę za spoilerami. Styles wygra i utrzyma pas, aż do SummerSlam gdzie straci przeciwko Samoa Joe. Jeśli chodzi natomiast o Ruseva to przejdzie On heel turn tracąc gimmick „Rusev Day”.

Sebastian:  Ciężkie do obstawienia. Z jednej strony mamy Aj’a, którego panowanie już nudzi i przydała by się zmiana i Ruseva, którego Rusev Day już za niedługo opadnie i jeśli federacja chce coś urwać to teraz, ale z drugiej strony WWE zawsze niszczy Ruseva. Jednak ja postawię na Bułgara, bo coś czuję , że już czas na jego panowanie.

Paweł: To może być prawdziwy RUSEV DAAAAY! Po kilku miesiącach posuchy, jeśli chodzi o pas mistrzowski, nadchodzi wielka szansa na zdobycie tytułu. Wszyscy pozostali mistrzowie SmackDown według moich typów stracą pas i w tym przypadku nie będzie inaczej. Rusev zebrał wokół siebie masę fanów i ten pas poprostu mu się należy. Walka będzie na pewno miła dla oka, choć minusem jest brak chociażby Chairs Matchu.

Michał: Panowie mogą wykręcić świetną walkę, jeśli da się Im trochę czasu. Podejrzewam, że Styles dostał Ruseva jako rywala na przeczekanie i dopiero na SummerSlam poważnie ktoś zagrozi Jego panowaniu. Stawiam na Stylesa.

Kacper: Oboje mają wielkie umiejętności, i potrafią wykręcić wspaniałe widowisko, a jeszcze gdy na szali staje pas WWE, to sądzę że walka będzie dużym sukcesem. Jako zwycięzcę typuje Ruseva, jednak idąc ścieżką plotek, wygra AJ.

Bartek: AJ Styles

Sebastian: Rusev

Paweł: Rusev

Michał: AJ Styles

Kacper: Rusev

WWE SmackDown Women’s Championship Shark Cage Match – Carmella (c) vs Asuka

Bartek: Nie ma innej opcji, jak wygrana Carmelli. Wznowienie jej story – line’u z Ellsworthem jest czymś super, a nie widzę Japonki jako mistrzyni kobiet SmackDown.

Sebastian: Nie wiem co wymyślą, ale nie ma szans by to Asuka wygrała. Nie ma aktualnie heelowej ani storyline’owej przeciwniczki dla Asuki, więc Mella wygrywa.

Paweł: Asuka po swojej pierwszej porażce w WWE idzie progresywnie w dół. Ostatnia rywalizacja z Jamesem świetnie to ukazuje. Federacja żeby się zrehabilitować powinna dać jej ten tytuł. Z jakiegoś powodu musiała być pushowana przez 2 lata, a Carmella jako mistrzyni kompletnie mi nie odpowiada.

Michał: Stawiałbym na Asukę gdyby nie to chodzące nieszczęście, które wisieć będzie nad ringiem. Scenariusz wydaje się być oczywisty: Ellsworth zrzuca coś z góry Carmelli i pod nieuwagę sędziego atakuje tym przedmiotem Japonkę, dlatego też moją faworytką jest Carmella.

Kacper: Sądzę, że ta walka nie będzie należała do najciekawszych, jednak sądzę, że zwycięsko z tego starcia wyjdzie Carmella, lecz przy pomocy Elswortha.

Bartek: Carmella

Sebastian: Carmella

Paweł: Asuka

Michał: Carmella

Kacper: Carmella

WWE SmackDown Tag Team Championship – The Bludgeon Brothers (c) vs Team Hell No (Daniel Bryan & Kane) 

Bartek: Sprawa jest prosta. Bludgeon Brothers się nudzą, słabe segmenty, słabe obrony pasa i nic w sumie ciekawego. Mój typ to reaktywowany tag – team – Hell No, aczkolwiek nie stawiam, że nie będą mistrzami długo, głównie ze względu na to, że Kane jest burmistrzem.

Sebastian: Tutaj możemy tylko obstawiać czy będzie klepał Rowan czy Harper. Hell No wygra.

Paweł: Starcie dwóch dobrych teamów, które lubię. Zwycięzca tej walki jest z góry przesądzony, bo Hell No z pasami chciałby zobaczyć chyba każdy fan. Walka może opiewać w wiele fajnych akcji tag teamowych i liczę, że ta walka postawi wysoko poprzeczkę innym pojedynkom.

Michał: Niby oczywistym wydaje się, że Bryan po powrocie musi coś wygrać, ale nie sądzę, by to było mistrzostwo tag teamów. Bludgeon Brothers powinni stracić tytuły dopiero na rzecz SAnitY. Rozum się waha, ale sercem jestem za Harperem i Rowanem, więc stawiam na nich.

Kacper: Uważam że ich krótka rywalizacja może zaowocować ciekawym występem, oraz interesującym przebiegiem walki, jednak jako zwycięzców typuje Bludgeon Brothers.

Bartek: Team Hell No

Sebastian: Team Hell No

Paweł: Team Hell No

Michał: The Bludgeon Brothers

Kacper: The Bludgeon Brothers

Singles Match – Baron Corbin vs Finn Balor

Bartek: Rywalizacja znikąd. Nie podoba mi się postać Corbina jako asystent Kurta Angle’a. Postawię tu jednak na właśnie „Lone Wolfa”.

Paweł: Walka bez jakiegoś większego podłoża moim zdaniem. Federacja dała walkę Finnowi tylko po to, aby nie poczuł się odsunięty. Gdyby w tym starciu była jakaś stypulacja, to może by mnie zaciekawiła. Ale tak, to wygra Finn bez żadnych fajerwerków.

Michał: Wszystko zależy od tego czy ktoś zainterweniuje lub będą jakieś inne zawirowania. Jeśli nie, to stawiam na Balora, który po prostu potrzebuje kolejnych zwycięstw by wrócić na właściwe tory.

Kacper: Od kilku tygodni prowadzą całkiem ciekawą rywalizację, więc mam nadzieję że równie interesująca będzie walka pomiędzy nimi. Obaj zawodnicy potrafią pokazać świetne rzeczy w ringu, lecz sądzę że zwycięży Baron Corbin.

Bartek: Baron Corbin

Paweł: Finn Balor

Michał: Finn Balor

Kacper: Baron Corbin

Singles Steel Cage Match – Braun Strowman vs Kevin Owens

Bartek: Chyba każdy się ze mną zgodzi, że segmenty obu panów na RAW są świetne. Aczkolwiek nie chciałem tak szybko Ich walki. Postawię tu na Strowmana i nie widzę innej opcji jak wygrana Mr. Money In the bank 2018.

Paweł: Powinna być to tylko formalność ze strony Strowmana. Steel Cage Match jest odpowiedni dla tej pary zawodników. Strowman po chwili nieuwagi straci kontrolę nad walką, ale to nie potrwa długo i to on wygra te starcie.

Michał: Zazwyczaj jak ktoś ma walizkę, dostaje łomot za łomotem, by później nagle wykorzystać szansę. Strowman jest tego przeciwieństwem i w sumie dobrze, bo nie wyobrażam sobie żeby ktoś, kto nie jest podbudowany przypiął Brocka. Naturalnie stawiam tu na Strowmana bez dwóch zdań.

Kacper: Obaj prowadzą ze sobą nietypową rywalizację, a zobaczenie ich w klatce powinno być czymś pięknym do oglądania. Sądzę że zwycięstwo odniesie Braun.

Bartek: Braun Strowman

Paweł: Braun Strowman

Michał: Braun Strowman

Kacper: Braun Strowman

WWE United States Championship Match – Jeff Hardy (c) vs Shinsuke Nakamura

Bartek: Hmm. Trudna to wytypowania walka, jednakże postawię tu na Japończyka z prostej przyczyny. Shinsuke nie dostał żadnego pasa, na które w 100% zasłużył. Liczę w przyszłości na jakiś jego feud z Randym Ortonem.

Paweł: Dwóch zawodników, których na prawdę lubię. Z jednej strony chciałbym, aby Jeff posiadał jakikolwiek pas w WWE, ale z drugiej Nakamura jeszcze nie miał pasa w głównym rosterze, a trzeba przyznać, że mu się należy. Stawiam na Nakamurę, pod warunkiem, że Jeff będzie rywalizował o główny pas na SmackDown.

Michał: Jeff zdecydowanie zmienił swój wygląd i zapewne niedługo znów usłyszymy „No more words”, więc nie zmieniałbym mistrza. Nie trawię Nakamury. Nie pasuje po prostu do WWE. Sercem i rozumem jestem za Jeffem.

Kacper: Długo czekam na tę walkę, i coś czuje, że będzie bardzo przyjemna dla oka, lecz sądzę że przez tyle porażek w walkach gdzie stawką był tytuł Nakamura może w końcu zwyciężyć.

Bartek: Shinsuke Nakamura

Paweł: Shinsuke Nakamura

Michał: Jeff Hardy

Kacper: Shinsuke Nakamura

Singles Match – Roman Reigns vs Bobby Lashley 

Bartek: No tak, najlepsza walka. A tak na poważnie to według mnie pewnym jest wygrana Reignsa. Czekam tylko na upragnione SummerSlam i wygraną jednego z wyżej wymienionej dwójki nad Lesnarem, jak i zdobycie pasa Universal.

Paweł: Znowu Roman Reigns… Ja rozumiem, że ma być kreowany na super gwiazdę itd. ale ile można. Jest to walka, którą obejrzę z czystej ciekawości, ale wynik tego starcia jest mi obojętny. Lashley wygra, ale w żaden super sposób.

Michał: Jeżeli walka będzie taka sama jak feud, to mamy kandydata do najgorszej walki roku. Reigns powinien podciągnąć kulawego językowo Lashley’a, ale wyszło jak wyszło, bo Roman sam nic nie umie. Bez dłuższego gadania – stawiam na Reignsa.

Kacper: Jeżeli ta potyczka będzie taka sama jak feud, to walka ma wielki potencjał na zostanie walką roku. Jednak nie ma się co więcej rozwodzić na jej temat, wszystko rozwiąże się w ringu, jednak obstawiam, że wielkim wygranym tego pojedynku będzie Roman.

Bartek: Roman Reigns

Paweł: Bobby Lashley

Michał: Roman Reigns

Kacper: Roman Reigns

WWE Intercontinental Championship Iron Man Match- Seth Rollins (c) vs Dolph Ziggler

Bartek: Oczywiście, że chciałbym wygranej Rollinsa, ale czy tak będzię? Wątpię. Wydaje mi się, że dzięki dodaniu McIntyre do walki to właśnie Ziggler obroni pas. Liczę jednak na jakiś feud pomiędzy McIntyre a Zigglerem, bo kiedyś zerwanie Ich relacji musi nadejść

Paweł: Walka na którą wyczekuję chyba najbardziej. Zarówno Seth jak i Dolph potrafią wykręcić naprawdę dobre starcia. Połączenie ich może być strzałem w dziesiątkę. Iron Man Match jest starciem, w którym pokażą pełnię swoich możliwości. Stawiam na Zigglera, który po walce zostanie zaatakowany przez Drew i rozpocznie się story z udziałem całej trójki.

Michał: Dawno nie widzieliśmy Iron Man Matchu w wykonaniu Panów. Ostatni odbył się bodajże podczas pamiętnej rywalizacji Ceny z Ortonem, a przynajmniej on mi zapadł w pamięć. Dwóch świetnych zawodników, których starcie może popsuć… Drew McIntyre. Nie chciałbym zbyt wielu ingerencji w ten pojedynek. Jeżeli jednak Drew zainterweniuje, to spodziewam się powrotu Deana Ambrose’a i długo wyczekiwanego heel turnu. Stawiam tu na Ziggiego.

Kacper: 30 minut cudownego widowiska już jutro. Ich rywalizację uważam za najciekawszą rzecz, która obecnie występuje w WWE a 30-sto minutowy iron man match pomiędzy tą dwójką, będzie niesamowite. Jako zwycięzcę typuje Dolpha Zigglera

Bartek: Dolph Ziggler

Paweł: Dolph Ziggler

Michał: Dolph Ziggler

Kacper: Dolph Ziggler

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *