WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

THE LIST OF WRESTLEONE 15.07.18r.

Witam was w kolejnej odsłonie naszego rankingu. Od razu przepraszam was za brak listy w poprzednim tygodniu, ale nawet w wakacje mam dużo obowiązków. Dziś lista powraca i przed wami 10 najlepszych zawodników minionych dwóch tygodni. Dzisiaj miejsce będzie miała także gala Extreme Rules. Zapowiedź oraz wszystkie informacje dotyczące gali znajdziecie tutaj. Zapraszamy również do wspólnego oglądania PPV. Stream będzie jak zwykle w zakładce NA ŻYWO. Kick-Off tej gali rozpocznie się o godzinie 01:00, natomiast gala główna o 02:00. Serdecznie zapraszamy. Tym długim wstępem zapraszam was do dzisiejszego rankingu.

10. Mojo Rawley (0)

Mojo otwiera dzisiejszą listę swoimi zwycięskimi walkami przeciwko No Way Jose. Poza tym nie pokazał nic szczególnego, ale nie było nikogo lepszego na te miejsce.

9. The Show & Seth Rollins (-2)

Z jednej strony ciągle wygrywające The Show, a z drugiej świetny w walkach i na mikrofonie Seth Rollins, który prowadzi tą rywalizację. Nie mogłem pominąć ani jednego z tej trójki i razem zasłużyli na wspólne miejsce, nie odbierając niczego żadnemu z nich. Każdy z nich dołożył coś od siebie i liczę na świetną walkę pomiędzy Rollinsem i Zigglerem podczas dzisiejszego ER.

8. The Undisputed Era (0)

Cała stajnia ponownie jest w „złocie”. Cole udowodnił swoją wyższość wygrywając z Dannym Burchem, a pozostałej części udało się odzyskać tytuły NXT Tag Team. Niewątpliwie ten tydzień mogą zaliczyć do udanych.

7. AJ Styles & Jeff Hardy (0)

Główni mistrzowie na SD Live zaprezentowali się całkiem nieźle. Dwa tygodnie temu Hardy pokonał The Miza, a Styles Englisha. Przegrali oni jednak ostatnią walkę Tag Teamową, ale bardzo dobrze (wraz ze swoimi przeciwnikami) prowadzą swoje rywalizacje. A jeżeli już jesteśmy przy pretendentach…

6. Rusev (+4) & Shinsuke Nakamura (0)

Kolejna, ale jeszcze nie ostatnia para na jednym miejscu. Pretendenci prezentują się znakomicie w swoich rywalizacjach. Można nawet pokusić się o stwierdzenie, że wychodzi im to lepiej niż mistrzom. Ciekawe jakie będą ich dalsze losy po Extreme Rules.

5. The New Day (0)

New Day wygrali ostatnią walkę przed ER razem z THN, a wcześniej nieźle poprowadzili segment związany ze Świętem Niepodległości Stanów Zjednoczonych. Dodatkowo już dziś stoczą walkę przeciwko SAnitY. Często ten zabawny Tag Team miał przewagę nad swoimi rywalami jeżeli chodzi o liczebność np. The Usos. Tym razem szansę są wyrównane i zobaczymy Six Man Tag Team Match. Szkoda tylko, że WWE nie zdecydowało się dodać żadnej stypulacji.

4. Team Hell No (-2)

Team Hell No ponownie na liście a to za sprawą ich wygranych przeciwko The Usos, oraz SAnitY i Bludgeon Brothers. Teraz zacząłem się zastanawiać, że może THN wyjść z dzisiejszego starcia zwycięsko i rozpoczną swój run z pasami SD Live Tag Team.

3. SAnitY (0)

Dopiero co zadebiutowali i od razu zrobili zamieszanie w dywizji Tag Team na SD Live. Atakowali wszystkich po kolei jak im się podobało i nie patrzyli na innych. Dodatkowo dziś stoczą walkę z jednym z najbardziej utytułowanych i silnych Teamów, jakie WWE kiedykolwiek miało. Liczę na dobrą walkę i na wygraną panów z #3 miejsca.

2. Braun Strowman (-1)

Braun nie pojawił się na ostatnim RAW, ale dwa tygodnie konkretnie porobił Kevina Owensa, nie tylko z nim wygrywając, ale miażdżąc go po samym starciu. Przeciągnął go przez pół areny w przenośnej toalecie, by zepchnąć go z rampy. To było epickie i pokazuje, że można zrobić wiele ciekawych i nie schematycznych segmentów.

1. Roman Reigns (+5) & Bobby Lashley (+3)

Ja wiem, że to jest często powtarzany schemat, że pomiędzy dwoma powerhouse’ami dochodzi do brawlu i musi ich rozdzielać cały roster i to im też najlepiej nie wychodzi, ale to miejsce jest za ostatnie dwa tygodnie. A wracając do ich bójki to była całkiem niezła i zasłużenie razem dzierżą #1 pozycję.

To już jest koniec na dziś. Mam nadzieję, że lista wam się spodobała

W porównaniu do ostatniej listy odpadli:

James Ellsworth (#9), AoP (#8), The Revival (#5), Tommaso Ciampa (#3) i Kevin Owens (#1).

Ranking miesiąca:

Msc. Zawodnik Dziś Ogólna
1. Roman Reigns 10 pkt 10 pkt
1. Bobby Lashley 10 pkt 10 pkt
2. Braun Strowman 9 pkt 9 pkt
3. SAnitY 8 pkt 8 pkt
4. Team Hell No 7 pkt 7 pkt
5. The New Day 6 pkt 6 pkt
6. Rusev 5 pkt 5 pkt
6. Shinsuke Nakamura 5 pkt 5 pkt
7. AJ Styles 4 pkt 4 pkt
7. Jeff Hardy 4 pkt 4 pkt
8. Undisputed Era 3 pkt 3 pkt
9. The Show 2 pkt 2 pkt
9. Seth Rollins 2 pkt 2 pkt
10. Mojo Rawley 1 pkt 1 pkt

Zawodnicy z RAW zajmują zarówno dwa pierwsze, jak i dwa ostatnie miejsca. Smackdown natomiast zajęło cały środek z wyjątkiem #8 miejsca, które zajęła Undisputed Era.

Jeżeli chodzi o ranking ogólny, to musiałem z niego zrezygnować bo był niedokładny i nie wszyscy zawodnicy mieli odpowiednią ilość punktów. Prawdopodobnie wynika to z mojego przeoczenia i niestety ranking znika z naszego artykułu. Jednak spokojnie, planuję go przywrócić przed lub po SummerSlam, jednak każdy zawodnik będzie zaczynał od 0.

Wojna brandów:

Msc. Brand Dziś Ogólna
1. SD Live 30 pkt 30 pkt
2. RAW 22 pkt 22 pkt
3. NXT 3 pkt 3 pkt

SmackDown chyba po raz pierwszy jest liderem rankingu. NXT daleko w tyle za głównym rosterem

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *