WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

BROCK LESNAR ZOSTANIE POZBAWIONY TYTUŁU MISTRZOWSKIEGO UNIVERSAL?

Podczas gali Extreme Rules Generalny Manager Kurt Angle skierował kilka słów w stronę Brocka Lesnara. Zarzucił mu, że nie obchodzi go WWE. Postawił mu jeden warunek – ma on pojawić się na dzisiejszej gali Monady Night RAW wraz z Paulem Heymanem i ustalić warunki obrony pasa. W przeciwnym wypadku pas WWE Universal zostanie mu odebrany.

Są dwie możliwości, jeśli chodzi o pretendenta. Jednym z nich jest Roman Reigns, który już miał kilka okazji na odebranie mu pasa, lecz ich nie wykorzystał.  Powołałby się pewnie na sytuację z Greatest Royal Rumble, gdzie zwycięzcom powinien być właśnie on, gdyż jako pierwszy dotknął podłoża w meczu Steel Cage.

Drugim zawodnikiem, który chciałby zawalczyć z Brockiem Lesnarem jest Bobby Lashley. Udzielił on wywiadu w WWE Network Exclusive po Extreme Rules. Powiedział, że po pokonaniu Romana jest nowym Big Dogiem i należy mu się ta walka, gdyż pokonał ostatniego pretendenta do tego tytułu. Dodał również, że niezależnie od tego, czy Lesnar będzie miał pas, czy też nie, on chce z nim zawalczyć. Czyżby Lesnar miał zawalczyć najpierw z Romanem, a potem z Bobbym? Dajcie znać w komentarzu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *