WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

MARK HENRY NA TEMAT POWROTU HULKA HOGANA DO WWE

WWE Hall of Famer – Mark Henry udzielił wywiadu dla TMZ Sports, w którym wypowiedział się na temat powrotu Hulka Hogana do WWE. Jak informowaliśmy już wcześniej – Hogan został przywrócony do WWE Hall of Fame i Jego powrót do WWE TV jest raczej kwestią czasu. Oto najciekawsze fragmenty wypowiedzi byłego World Heavyweight Championa:

“I think that [Hogan’s return is] good in a lot of ways because there’s always a learnable moment. It teaches forgiveness,” Henry said. “It teaches that we can step up from adversity. It shows that in a time where there is so much racial divide with government and different social groups that there are some people who have an affinity and care and wanna redeem themselves. I hope that he can do that.”

Myślę, że powrót Hulka Hogana jest bardzo dobry z wielu powodów, ponieważ to zawsze moment, który uczy. Uczy przebaczania.

Pokazuje to, że w tych czasach, kiedy mamy tyle podziałów rasowych […] są ludzie, którzy chcą odkupić swoje winy.

On stara się to wszystko jak najlepiej wyjaśnić. (…) Niektórzy mówią, że brakuje Mu tych wielkich czeków i dlatego chce naprawić tę sytuację, ale nie sądzę, by tak było z Nim.

Henry wypowiedział się również, co o całej sytuacji sądzą czarnoskórzy wrestlerzy.

50/50. Rozmawiałem z chłopakami i niektórzy mówili „do diabła z nim”, ale byli też tacy, którzy mówili „jeżeli człowiek jest gotów dokonać zmiany (…) to jest dobre.

Całą wypowiedź Marka Henry’ego możecie zobaczyć poniżej.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *