WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

DWAYNE „THE ROCK” JOHNSON NAJLEPIEJ ZARABIAJĄCYM AKTOREM W HISTORII!

– Ekskluzywny magazyn Forbes z dumną ogłosił, że Dwayne „The Rock” Johnson został najlepiej zarabiającym aktorem w historii rankingu Forbes’ Celebrity 100. W 2018 roku The Rock zarobił ponad 124 miliony dolarów na filmach, w których grał oraz na filmach, które produkował. Jego tegorocznymi największymi produkcjami były „Jumanji: Welcome to the Jungle”, „Skyscraper”, czy też „Rampage”. Za pośrednictwem social mediów The Rock podziękował wszystkim fanom za okazane wsparcie i pomoc w osiągnięciu tak niesamowitego wyczynu.

Pracowałem ekstremalnie ciężko, ale nigdy nie przewidywałem (nawet w moich najskrytszych marzeniach), że zostanę najlepiej zarabiającym aktorem w historii Forbesa.
Nie ukończyłem studiów biznesowych na Harwardzie, ale moja filozofia biznesu i orientacja zaostrzyła się przez lata i przez porażki.

Mój cel, kiedy walczyłem i dostawałem 40$ za pojedynek (przed dniami świetności w WWE), jest dokładnie tym samym celem, który mam dzisiaj – ZAWSZE stawiam PUBLICZNOŚĆ NA PIERWSZYM MIEJSCU.

Mam jednego szefa – świat.

Odesłać Was zadowolonych do domu i wykonać moją robotę.

Jestem tym gościem, który zaczynał z 7$ w kieszeni.

Jestem wdzięczny z całego serca i czuję głód w moim wnętrzu.”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *