WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

NOWE INFORMACJE DOTYCZĄCE OGŁOSZENIA STEPHANIE MCMAHON!

– Dwa dni temu federacja WWE za pośrednictwem swojego oficjalnego konta na Twitterze poinformowała nas, że już na najbliższym RAW, które będzie miało miejsce w Buffalo powróci komisarz Monday Night RAW – Stephanie McMahon. Jej powrót do WWE TV dotyczy historycznego wydarzenia, które jak zarząd WWE informuje, Stephanie ma dla nas do ogłoszenia.

– Na chwile obecna nie są nam znane żadne szczegóły odnoście tego oświadczenia, lecz jak dowiadujemy się z wielu źródeł może chodzić tutaj o dwie kwestie dotyczące rosteru kobiet.

– Pierwsze założenie mówi o ogłoszeniu gali PPV przeznaczonej jedynie dla kobiet. Takowa gala miałby odbyć się we wrześniu tego roku oraz godziłaby w Long Island, New York. Już jakiś czas temu na jesieni zeszłego roku wiele mówiono o tym, iż taka gala może mieć miejsce lecz temat ten ucichł, do dnia dzisiejszego.

– Drugą opcją bardzo mocni braną pod uwagę jest ogłoszenie dywizji Tag Teamowej kobiet oraz wprowadzenie mistrzostw kobiet Tag Team. Ten temat w ostatnim czasie był dla Nas również dobrze znany, lecz podobnie jak w przypadku poprzedniego założenia – nie doszło do tego.

– Istnieje również opcja ogłoszenia tych dwóch rzeczy jednocześnie i w tym przypadku, doszło by do turnieju o mistrzostwa Tag Team właśnie na socjalnej gali PPV przeznaczonej wyłącznie dla kobiet.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *