WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

REAKCJA CZŁONKÓW WWE NA GALĘ EVOLUTION!

Podczas ostatniej gali Monday Night RAW doszło do kolejnego, historycznego ogłoszenia w związku z dywizją kobiet. Tym razem Stephanie McMahon poinformowała nas wszystkich, że odbędzie się pierwsze w historii PPV wyłącznie z udziałem kobiet. Będzie ona nosić nazwę Evolution. Podczas tej gali ma dojść do obrony 4 pasów mistrzowskich kobiet, czyli: RAW Women’s Title, SmackDown Women’s Title, WWE NXT UK Women’s Title i NXT Women’s Title. Wiele gwiazd za pośrednictwem twittera podzieliło się swoją reakcją na te ogłoszenie.

Łamie moje serce, że nie mogę stać na rampie z pozostałymi gwiazdami… Ale ogłoszenie Stephanie jest naprawdę niesamowite. Jestem dumna z bycia w tej dywizji, gdyż znowu tworzymy historię!

Właśnie wylądowałam z mojego pierwszego lotu i doszło do niesamowitego ogłoszenia! Kobiety w WWE tworzą historię każdego dnia i to jest największe. Jestem wdzięczna za tworzenie tego i kontynuację czegoś magicznego. Gratulacje dla pań.

To był zaszczyt być częścią kobiecej dywizji przez ostatnie kilka miesięcy. Te wszystkie kobiety nauczyły mnie tak wiele i nie jestem godna, by nazywać mnie WWE Supertstar. Jestem gotowa na Evolution.

Gratulacje dla wszystkich kobiet w WWE! Zawsze byłyście supergwiazdami, teraz świat będzie Was oglądał!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *