WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

STEPHANIE MCMAHON OGŁOSIŁA PIERWSZĄ W HISTORII GALĘ PPV EVOLUTION!

– Od kilku dni spekulowano o tym, jakie historyczne ogłoszenie ma dla nas Stephanie McMahon i jak się okazało, spekulacje te były prawdziwe, a na ostatniej gali Monday Night RAW – ogłoszona została kolejna rewolucja w rosterze kobiet.

– Ostatni epizod czerwonej tygodniówki otworzył szef WWE Vince McMahon, który zapowiedział wchodzących do ringu Triple H oraz Stephanie McMahon. Małżeństwo zapowiedziało nam, że historyczne ogłoszenie będzie dotyczyć kolejnego wielkiego kroku w dywizji kobiet, którym będzie pierwsza w historii gala PPV poświęcona jedynie kobietom.

– Gala ta będzie nosić nazwę WWE Evolution i odbędzie się 28 października bieżącego roku w Nowym Yorku, na arenie Nassau Coliseum. Obiekt ten może pomieścić ok. 14 500 ludzi + oczywiście miejsca rozstawione przed ringiem. Z oficjalnego ogłoszenia komisarza Monday Night RAW dowiedzieliśmy się również, że na gali wystąpi 50 kobiet oraz odbędą się aż 4 pojedynki o tytuły mistrzowskie kobiet: RAW, SmackDown, NXT i NXT UK.

– Dodatkowo na galę zaplanowany został Finał drugiej edycji Mae Young Classic oraz legendy takie jak Lita, oraz Trish Stratus.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *