WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

205 LIVE 24.07.2018 – WYNIKI

Dzisiejszą galę 205 Live otworzył Generalny Manager Drake Maverick. Ogłosił on Fatal 4 Way o miano pretendenta do tytułu mistrzowskiego Cruiserweight, który posiada Cedric Alexander. W tym starciu wezmą udział: Mustafa Ali, Drew Gulak, Hideo Itami i TJP.

One on One Match:: Akira Tozawa pokonał Jack’a Gallaghera

Po walce Akira Tozawa podszedł do Mavericka, który siedział przy stole komentatorskim i oznajmił, że chce walki o tytuł.

Na zapleczu widzimy TJP, który mówi, że gdy wygra walkę o tytuł Cruiserweight, to powróci on do domu. (TJP był pierwszym w historii Cruiserweight Championem).

Tag Team Match: Kalisto i Lince Dorado pokonali Ryana DePolo i Chrisa Robinsona

Po walce przenosimy się do szatni, w której przebywa Drew Gulak. Mówi, że walka będzie chaotyczna i nieprzewidywalna, ale jedno jest pewne – jeden z jego rywali odklepie.

 

Na backstage’u widzimy Lio Rusha, który został zapytany o Akirę Tozawę. Odpowiedział, że już go pokonał i nie powinien wymawiać swojego imienia.

 

Fatal 4 Way 1# Contenders Match: Drew Gulak pokonał Mustafę Aliego, TJP i Hideo Itamiego

Bliski zwycięstwa tej walki był Hideo Itami, gdyż to on wystarczająco obił Aliego poza ringiem. Wrzucając go do ringu, został zaatakowany przez Drew Gulaka. Ten z kolei wszedł do ringu i wykonał swoją akcję kończącą – Gu-Locka, po którym Ali stracił przytomność i przerwał walkę. Galę zakończyliśmy widokiem cieszącego się Gulaka wraz z Gallagherem i Kendrickiem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *