WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

BYLI MISTRZOWIE TAG TEAM WKRÓTCE OPUSZCZĄ WWE?

– 11 kwietnia 2016 roku doszło do niespodziewanego debiutu drużyny, w której skład wchodził Luke Gallows oraz Karl Anderson. Od momentu ich debiutu, a w przypadku samego Gallowsa – powrotu, wiele mówiono i tym, że będą mieli bardzo ciekawą przyszłość w federacji WWE. Rzeczywiście tak się to zapowiadało, gdyż bardzo agresywnym krokiem weszli oni w rytm WWE.  

– W noc podczas swego debiutu zaatakowali oni braci Usos, wysyłając mocne oświadczenie do reszty Tag Teamów na zapleczu. 9 miesięcy później – 29 stycznia 2017 roku na gali Royal Rumbel doszło do walki o tytuły mistrzowskie Tag Team RAW, z której zwycięsko wyszli Gallows i Anderson zdobywając tym samym po raz pierwszy mistrzostwa w federacji WWE. 

– Niedługo później, bo 2 kwietnia 2017 roku na Wrestlemanii 33 doszło do obrony przez nich tytułów mistrzowskich, gdzie polegli powracającym do WWE – The Hardy Boyz. Od tamtego czasu jednak ich sytuacja zaczęła wyglądać coraz gorzej. Lekko ponad rok później (17 kwietnia 2018 roku) zostali przeniesieni podczas Superstar Shake-Up do brandu SmackDown LIVE. Dostali tam szansę na walkę o tytuły mistrzowskie przeciwko Bludgeon Brothers, jednak nie zdołali oni ich pokonać i do dni dzisiejszego są oni niewidoczni.  

– Na chwilę obecną nic nie wskazuje na to, by federacja miała przygotowane dla Nich jakieś plany, a jak na razie nie pojawiają się nawet na galach telewizyjnych i występują jedynie na Live Eventach. 

Najnowsze informacje wskazują na to, że wraz z wygaśnięciem ich kontraktu – co będzie miało miejsce na początku 2019 roku, federacja nie będzie chętna przedłużyć z nimi umów. Jeśli rzeczywiście tak by się stało to wraz z nowym rokiem dwójka ta opuści federacje WWE, a wszystko to z braku pomysłu zarządu na ich drużynę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *