WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

WYNIKI REKRUTACJI DO REDAKCJI WRESTLEONE!

– Po oficjalnym zakończeniu rekrutacji, które miało miejsce wczoraj o godzinie 23:59, przyszedł czas na ogłoszenie wyników. Po sprawdzeniu wielu zgłoszeń oraz rozmowach z kandydatami, do naszej redakcji dołączyło dzisiaj czterech nowych redaktorów. Przywitajcie gorąco nowych redaktorów portalu WrestleOne

Bartosz Babicz – wyniki NXT.  Moim ulubionym zawodnikiem jest Finn Bálor. Lubię również AJ Stylesa, Jeff’a Harry’ego oraz Johnny’ego Gargano. Moim pierwszym obejrzanym starciem była walka o walizkę MiTB w 2016 roku. Zacząłem oglądać WWE „na poważnie” od gali WWE Survivor Series w 2017 roku. Interesuje się również piłką nożną. Gram w klubie w moim mieście (Okocimski Brzesko), a moim ulubionym zespołem piłkarskim jest Manchester United.

Karol Kubala – wyniki Raw.  Wrestlingiem interesuje się od około sześciu lat. Pochodzę z małego miasta niedaleko Krakowa. Lubię także piłkę nożną, a moim ulubionym klubem od zawsze jest Manchester United. Oprócz tego trenuję siatkówkę. 

Tomasz Szmalec – newsy. Wrestling oglądam od ponad dziesięciu lat, moim ulubionym zawodnikiem jest bez dwóch zdań Shawn Michaels, w top 3 znalazł by się na pewno CM Punk i AJ Styles. Poza wrestlingiem moją największą pasją jest piłka nożna – jestem od lat kibicem FC Barcelony.

Błażej Ćwikliński – newsy. Wrestling oglądam od 2011r. Moimi ulubionymi zawodnikami są Roman Reigns, The Rock, Braun Strowman, Seth Rollins i Dean Ambrose, a jeśli chodzi o zawodniczki to: Nikki Bella, Sasha Banks i Paige. Oprócz wrestlingu interesuje się piłką nożną i motoryzacją.

– Panowie zostaną poddani miesięcznemu okresowi próbnemu, podczas którego będziecie mogli sprawdzać i oceniać ich wpisy. Kolejna rekrutacja odbędzie się prawdopodobnie pod koniec bieżącego roku, o czym zostaniecie poinformowani. 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *