WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

WYMARZONY RYWAL AJ STYLES’A NA WRESTLEMANIE, POWRÓT AJ LEE I WIĘCEJ!

– Kilka godzin temu AJ Styles udzieli wywiadu dla Ringside Collectables, w którym został zapytany o swojego wymarzonego przeciwnika na największej gali roku – Wrestlemanii. Przyznał on, że rzeczywiście jeśli byłaby taka możliwość z chęcią stoczyłby pojedynek z kimś takim jak Undertaker.

– Ostanimi czasy w sieci wiele mówi się na temat zwolnienia Jamesa Ellswortha, które zresztą jak się dowiadujemy od dłuższego czasu było planowanym zabiegiem. James powrócił do WWE bez podpisywania żadnego kontraktu. Miał on płacone od występu, gdyż federacja nie chciała wiązać się z Nim żadną większą umową – był on jedynie przydatny w okresie przejściowym obecnej mistrzyni kobiet. Zarząd miał plan, który został zrealizowany i tym samym Ellsworth pożegnał się z federacją, pozostając oczywiście z Nimi na dobrych stosunkach. Takowy występ Ellswortha w WWE zapewne pomoże mu w znalezieniu „czegoś” dla siebie na scenie niezależnej, gdyż zainteresowanie jego osobą prawdopodobnie wzrośnie.

– Kilkanaście godzin temu federacja stworzyła głosowanie w sieci dotyczące tego – Jaką zawodniczkę fani WWE chcieliby na gali Evolution. W ankiecie tej znalazły się między innymi takie nazwiska jak Layla, Summer Rae, Torrie Wilson, Kelly Kelly czy nawet sama AJ Lee. To właśnie też ta ostatnia jest centrum zainteresowania internautów. Jak najświeższe wyniki podają – AJ Lee znacząco wygrywa ze swoimi koleżankami, gdyż na miejscu pierwszym plasuje się z 60% przewagą.  

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *