WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

CZY TO JUŻ KONIEC TEAM HELL NO?

Jak pamiętamy, Kane powrócił 26 czerwca 2018r. na SmackDown LIVE pomagając Danielowi Bryanowi.

Poniżej przypomnienie powrotu Team Hell No.

Następnie zmierzyli się z The Usos, jeśli The Usos pokona Team Hell No zostaną dodani do walki o mistrzostwa Tag Team SmackDown.

Poniżej przypomnienie walki Team Hell No po 5 latach.

Następnie przed walką na Extreme Rules, Team Hell No zostało zaatakowane na backstage’u przez The Bludgeon Brothers, zdjęcie rentgenowskie pokazało, że Kane doznał złamania kostki.

Jak wiemy Glenn Jacobs znany jako Kane ostatnio angażował się w działalność polityczną, brał udział w projekcie Free State Project, którego celem było przesiedlenie libertarian do mniej zaludnionego stanu w celu zwiększenia szans libertarian w wyborach. W 2008 wspierał publicznie Rona Paula w wyborach prezydenckich. W maju 2017r.  wpierał Randa Paula w wyborach do Senatu. Okazjonalnie pisał na tematy polityczne na blogu The Adventure’s Of Citizen X.

Poniżej zdjęcie przemawiającego Glenn’a Jacobs’a w dniu 29 lipca 2017r. na libertariańskim krajowym konwencie Young Americans for Liberty w hotelu Sheraton Reston Hotel w Reston w stanie Wirginia.

1 maja 2018r. wygrał prawybory Partii Republikańskiej wyłaniające kandydata na burmistrza Hrabstwa Knox w Tennessee. Zdobył 14 633 głosów, czyli 36,08% wszystkich głosów. Jego główny kontrkandydat, Brad Anders, zdobył o 17 głosów mniej. Głównym przeciwnikiem Glenn’a Jacobs’a w wyborach na burmistrza jest Linda Haney z Partii Demokratycznej. W zbiórce pieniędzy na kampanię wyborczą Jacobsa pomagali wrestlerzy: Ric Flair, The Undertaker, Mick Foley, Chris Jericho, Daniel Bryan, Big Show, Arn Anderson i Ricky Morton. Na swojej stronie internetowej Jacobs streścił swój program polityczny w siedmiu punktach. Zobowiązał się utrzymywać niskie podatki, skoncentrować się na jakości edukacji, kontynuować przyciąganie nowych miejsc pracy do hrabstwa, usprawnić drogi i infrastrukturę, zagwarantować pełną i absolutną przejrzystość rządu, pracować nad stworzeniem bezpieczniejszej społeczności, a także odchudzić administrację.

Strona kandydatury Glenn’a Jacobs’a na burmistrza Hrabstwa Knox w Tennessee: https://jacobsformayor.com/

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *