WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

RAW 30.07.2018 WYNIKI

Raw zaczęto od muzyki Romana Reingsa, który zmierzał by wygłosić promo. Wypowiedział się on o Brock’u Lesnar’ze, o tym, że nie posiada do niego żadnego respektu. Wtem na rampę wszedł Paul Heyman. Oświadczył obecność bestii na tygodniówce, ale powiedział też, że wyjdzie wtedy kiedy tylko on będzie tego chciał. Właśnie w tym momencie Roman uznał Lesnar’a suką.

Po tym na backstage’u widzimy Heyman’a, który rozmawia z Brock’iem o tym by odpowiedział on na słowa Reings’a. Lesnar natomiast rzuca telefon o mur.

 

 

 

 

 

 

 

 

Nadszedł czas na pojedynek między Finn’em, a Constable Baron’em Corbin’em. Po naprawdę ciekawej walce wygrał Corbin.

Od razu po tym Baron rozpoczął bardzo ciężki brawl na Balor’ze który z resztą wygrał .

 

 

 

 

 

Potem na telebimie ukazuje się się krótka scenka, w której Kurt Angle mówi, aby Brock wyszedł na arenę wygłosić parę słów .

 

 

 

 

 

 

 

Po tym w ringu rozpoczęła się walką pań. Co ciekawe obie miały swoje menadżerki. Natalya miała Rondę Rousey, a w narożniku Alicii Fox była posiadaczka  tytułu kobiet Raw-Alexa Bliss. W nieczyste sposób wygrała Alicia, która też przeszkodzila Rowdy atak na Alexę.

 

 

 

 

Znowu przenosimy się na backstage, gdzie Paul Heyman próbuje namówić Lesnar’a na wyjście do kwadratowego pierścienia. Ten go jednak cały czas ignoruje czytając gazetę .

 

 

 

 

Zostajemy jeszcze na backstage’u, gdzie Ronda chce dostać od generalnego menadżera Raw-Kurt’a Angle’a mecz z Alicią przed SummerSlaam. Kurt się zgadza i za tydzień ujrzymy pojedynek między tymi paniami. Warto dodać, że to będzie pierwsza walka Rondy Rousey na czerwonej tygodniówce.

 

 

 

Potem w ringu ukazał się Elias wraz samym Bobby’m Lashley’em. Dali oni koncert. Bobby śpiewał gdy nagle Elias uderzył Lashley’a gitarą i tak kończymy ten segment.

 

 

 

 

 

Nadszedł czas na walkę między Jinder’em Mahal’em, a Mr. Monster In The Bank-Braun’em Strowman’em. Gdy pojedynek się rozpoczął obok ringu pojawił się Kevin Owens z walizką Braun’a. Strowman zaczął go gonić. W końcu wyszedł na tym strasznie, ponieważ KO mu uciekł, a walkę przez wyliczenie wygrał Mahal.

 

 

 

 

 

 

Czwartą walką na tym Raw była batalia między Apollo Crews’em,  a Akam’em-jednego z dwóch członków AoP. Zaskakująco bardzo szybko wygrał reprezentant Titus Worldwide.

 

 

 

 

 

Potem zmierzyli się Seth Rollins i Drew Mcintyre. Gdy Seth wykonał Curb Stomb i przypiął, Dolph Ziggler go zaatakował. Rozpoczął się brawl z którego zwycięsko wyszedł Rollins.

 

 

 

 

 

Tym razem znowu jesteśmy na backstage’u. Trwa tam rozmowa między Constable Baron’em Corbin’em i Kurt’em Angle’m, a Roman’em Reings’em. Angle uświadamia Roman’a o tym, że musi opuścić on budynek, ponieważ Lesnar będzie wchodził na arenę. Corbin wzywa ochronę ktorej celem jest eskorta, a potem dostał jeszcze cios od Reings’a.

 

 

 

 

 

 

Po ostrej wymianie słów między The Revival, a The Deleters of World nastąpiła pora na ich starcie w ringu, które wygrali Bray Wyatt i Matt Hardy.

 

 

 

 

Po tym w pojedynku tag-teamowym pań pomiędzy Sash’ą Banks i Bayley vs Riott Squad (Liv Morgan & Sarah Logan)Sasha i Bayley wykorzystując swój nowy finisher wygrywają

 

 

 

 

 

.

Na koniec dostaliśmy mocną rozmowę już w kwadratowym pierścieniu pomiędzy Corbin’em i Angle’M, a Lesnar’em i jego menadżerem. Po bardzo nerwowej rozmowie bestia wykonała F5 na zarządcy Raw, a Constable Baron Corbin uciekł z areny. Heyman i Brock się śmiali, ale nagle Lesnar atakuje swego doradcę i tym widokiem kończymy tę tygodniówkę.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *