WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

205 LIVE 31.07.2018 – WYNIKI

Na wstępie gali dostaliśmy przypomnienie wydarzeń z zeszłego tygodnia. Drew Gulak wygrał Fatal 4 Way i tym samym stał się pretendentem do tytułu mistrzowskiego. Stoczy on walkę z Cedriciem Alexandrem na SummerSlam. Od razu dostaliśmy również informacje, że w dzisiejszej walce wieczoru mistrz Cruiserweight zmierzy się z Brianem Kendrickiem.

One on One Match: Kalisto pokonał Toniego Nese

Po walce przyszedł Buddy Murphy, który chciał zaatakować Kalisto. Na pomoc przyszedł jednak Lince Dorado i podwójnym Superkickiem poradzili sobie z Buddym.

 

Następnie byliśmy świadkami podpisania kontraktu dotyczącego walki Drew Gulaka z Alexandrem na SummerSlam. Po podpisaniu go, Gulak zabrał głos i powiedział, że chce on być Brockiem Lesnarem dywizji Cruiserweight.

 

Lio Rush wchodzi do ringu z mikrofonem i powiedział, że nie da rewanżu Akirze, gdyż każdy chce się z nim zmierzyć. Wybrał on również godniejszego rywala od Tozawy.

One on One Match: Lio Rush pokonał Rickiego Martineza

Po tym starciu do ringu wbiegł Akira Tozawa, lecz zwycięzca zdążył uciec z ringu.

One on One Match: Cedric Alexander pokonał Briana Kendricka

Gdy Cedric spoglądał na Gulaka, został zaatakowany od tyłu przez Jacka Gallaghera. Gdy na ring wszedł Drew z zamiarem ataku obecnego championa, na ringu pojawił się Generalny Manager 205 Live – Drake Maverick wraz z asystą sędziów. Widokiem stojących na rampie Gulaka Gallaghera i Kendricka zakończyliśmy tę tygodniówkę.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *