WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

SMACKDOWN LIVE 31.07.2018 – WYNIKI

Show otworzyła Renee Young, która zaprosiła do ringu pretendentkę do SmackDown Women’s Championship – Becky Lynch. Irlandka przypomniała, że jest pierwszą w historii Mistrzynią Kobiet SmackDown oraz, że jeśli zdobędzie tytuł, będzie go broniła ze wszystkich sił. Naturalnie przerwała Jej Carmella, która zaczęła się żalić, że nikt Jej nie docenia. Na koniec życzyła Becky powodzenia, jednak rozbrzmiała muzyka… Jamesa Ellswortha! Sam zainteresowany nie pojawił się jednak, a ten fakty wykorzystała Carmella, która zaatakowała swoją rywalkę z SummerSlam. W pewnym momencie Mella sięgnęła po krzesełko i chciała wykonać jakąś akcję, jednak wówczas rozbrzmiał theme song Charlotte Flair, która finalnie wbiegła do ringu i rozprawiła się z Carmellą.

Dostaliśmy informację, że jeszcze w tym odcinku Samoa Joe wypowie się na temat AJ Stylesa, a Jeff Hardy skonfrontuje się z Randym Ortonem.

Na backstage’u The Usos wygłosili krótkie promo.

Akcja przeniosła się do innego pomieszczenia, gdzie stała Paige. Dołączyła do Niej Carmella, która zaczęła żalić się, że pokonała Charlotte Flair już dwukrotnie, a Ona nadal nie okazuje Jej szacunku. Paige jednak miała dość narzekań i ustaliła walkę Charlotte Flair vs. Carmella oraz poinformowała, że jeśli Charlotte wygra, pojedynek na SummerSlam będzie Triple Threat Matchem!

Walka półfinałowa turnieju o miano pretendentów do SmackDown Tag Team Championship

The Bar pokonali The Usos

Przy stole komentatorskim obecne było The New Day. Zwycięstwo The Bar oznacza, że za tydzień zmierzą się oni właśnie z The New Day o miano pretendentów do walki z The Bludgeon Brothers na SummerSlam.

Dostaliśmy zapowiedź walki, która odbędzie się już niebawem – Lana zmierzy się z Zeliną Vega.

Do ringu wszedł Samoa Joe, który krótko mówiąc stwierdził, że szanuje AJ Stylesa, jednak to On po SummerSlam będzie WWE Championem.

Na telebimie została wyświetlona powtórka ataków Randy’ego Ortona na Jeffie Hardym. Jeff pojawił się w ringu i nie miał zamiaru czekać – wezwał Ortona do walki. Faktycznie – rozbrzmiała muzyka Ortona i pojawił się On, jednak zatrzymał się na krawędzi ringu. Wówczas Hardy’ego od tyłu zaatakował Shinsuke Nakamura, wykonując Superkick w tył głowy, a później Kinshasę, choć musiał czekać na pozwolenie od Ortona. Później Randy sam zajął się Jeffem, zaczynając w charakterystyczny dla siebie sposób okopywać Jego kończyny. Dołożył do tego DDT z drugiej liny oraz z krawędzi ringu. Później rzucił Jeffa na stół komentatorski, gdzie zerwał z Jego szyi naszyjnik oraz zmył makeup z twarzy.

Na backstage’u Renee Young zapytała Becky Lynch, jak się czuje po powrocie Charlotte Flair. Irlandka odpowiedziała, że jest szczęśliwa z powrotu swojej przyjaciółki, jednak nie podoba Jej się to, że być możę będzie musiała się z Nią zmierzyć.

Singles Match: Zelina Vega (w/ Andrade „Cien Almas) pokonała Lanę

Podczas walki Almas próbował przeszkodzić Lanie w wykonaniu akcji z narożnika. Na pomoc przybiegł Aiden English, jednak przyniosło to odmienny skutek do zamierzonego. Zelina wykorzystała zamieszanie i zgarnęła zwycięstwo.

The Bludgeon Brothers wygłosili krótkie promo.

Do ringu wszedł Daniel Bryan, który najpierw wypowiedział się o Women’s Revolution. Następnie przeszedł do tematu The Miza. Dostaliśmy przypomnienie wydarzeń z poprzedniego tygodnia, kiedy to Miz oraz Maryse przynieśli do ringu lalkę, a nie prawdziwe dziecko, na co dał się nabrać Bryan i został zaatakowany przez Miza. Bryan wezwał do walki Miza już teraz. Ten jednak pojawił się… na telebimie. Rozpoczęła się dyskusja pomiędzy Panami. Daniel między innymi wspomniał, że dla Niego liczy się pasja, a dla Miza jedynie sława, choć i tak nigdy nie będzie tak dobry jak The Rock.

AJ Styles powróci już na najbliższym SmackDown!

Singles Match (jeśli Charlotte wygra, dołącza do walki o Mistrzostwo na SummerSlam)

Charlotte Flair pokonała Carmellę

Oznacza to, że na SummerSlam zobaczymy Triple Threat Match o SmackDown Women’s Championship: Carmella będzie bronić swojego tytułu przeciwko Becky Lynch i Charlotte Flair.

Widokiem płaczącej Carmelli i świętującej Charlotte zakończył się kolejny odcinek SmackDown!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *