WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

BIG CASS NA SCENIE NIEZALEŻNEJ, BROCK LESNAR NA KAŻDYM RAW PRZED SUMMERSLAM I WIĘCEJ!

– W miniony weekend podczas Live Eventu były mistrz NXT doznał kontuzji, która wymagała operacji. Do zdarzenia tego doszło podczas samej walki, kiedy to Tommaso Ciampa podciął Blacka z narożnika ringu. Ten ponoć niefortunnie upadł oraz doznał urazu. Jak informowaliśmy nieco wcześniej – na chwilę obecną nie są nam znane żadne większe szczegóły dotyczące tej sprawy, jednakże z najnowszych informacji dowiadujemy się, iż Black szybko dojdzie do siebie po zabiegu, a jego występ na NXT TakeOver: Brooklyn IV jest najprawdopodobniej niezagrożony.  

– Kilkanaście tygodni temu doszło do zwolnienia Big Cass’a z federacji WWE i do dnia dzisiejszego na temat jego przyszłości było bardzo cicho. Sytuacja ta uległa jednak zmianie w ciagu ostatnich 24 godzin, kiedy to Big Cass został zapowiedziany na gale Big Time Wrestling, która odbędzie się 21 września bieżącego roku. Będzie to jego pierwszy występ po opuszczeniu WWE. Bardzo ważne jest też to, że Big Cass uzyskał nowy pseudonim. Jego imię zostało zmienione zmienione z Big Cass na Big Cazz. Przeciwnik Big Cazz’a na chwile obecną jest jednak jeszcze nie znany, ale na tą samą gale zapowiedziane zostały między innymi takie osobowości jak James Ellsworth czy, Mick Foley – co również jest warte uwagi. 

– Mimo braku oficjalnych potwierdzeń wiele spekuluje się o tym, że Brock Lesnar będzie obecny na wszystkich epizodach Monday Night RAW przed gala SummerSlam 2018. Tym samym też najbliższe gale mają być głównie skupione na podbudowie walki Lesnara Reignsem 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *