WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

REY MYSTERIO NA TEMAT SWOICH NEGOCJACJI Z WWE

Nie od dziś wiadomo, że od dobrych kilku miesięcy Rey Mysterio prowadzi rozmowy z WWE na temat ewentualnego, pełnoetatowego powrotu, lecz do tej pory nic nie wskazywało na to, że faktycznie Meksykanin może powrócić do federacji Vince’a McMahona.

Mysterio zaliczył dla WWE dwa występy w tym roku – w Royal Rumble Matchu oraz na Greatest Royal Rumble. Jak się okazało – były to tylko jednorazowe występy, a Mysterio występuje obecnie w New Japan Pro Wrestling.

Wydawało się, że wszystko jest jasne, jednak ostatnio Rey udzielił ciekawego wywiadu dla The Miami Herald, w którym wypowiedział się na temat negocjacji z WWE.

“We started off with the Royal Rumble at the beginning of the year in January. There was another offer on the table to do the Greatest Royal Rumble, and in between those two events, we’ve been going back and forth in conversations, trying to work out the right deal. It’s still up in the air. Nothing [is] secure, yet.”

Zaczęliśmy od Royal Rumble na początku roku, w styczniu. Na stole pojawiła się kolejna propozycja do występu na Greatest Royal Rumble i pomiędzy tymi wydarzeniami rozmawialiśmy w kółko, próbując wypracować odpowiednią ofertę. To wciąż wisi w powietrzu. Nic nie jest potwierdzone.

Pojawiały się również pogłoski, że negocjacje dotyczyły jedynie przyszłego wprowadzenia Mysterio do WWE Hall of Fame, natomiast są to tylko plotki i raczej nie można ich traktować poważnie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *