WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

ZNAMY KOLEJNE STARCIE NA HELL IN A CELL 2018!

W zeszłym miesiącu pojawiła się informacja, że na Hell in a Cell Samoa Joe zmierzy się z AJ Stylesem, a Roman Reigns z Kevinem Owensem. Jak się okazuje – jeżeli WWE chce coś utrzymać w tajemnicy, to zawsze przeszkodzi w tym arena organizująca daną galę. W celu promocji ujawnili kolejny pojedynek jaki będziemy mogli zobaczyć na wspomnianym PPV.

Okazuje się, że program Jeff Hardy – Randy Orton zostanie nadal kontynuowany i Panowie zmierzą się ze sobą właśnie na Hell in a Cell, o czym poinformowało AT&T Center, czyli wspomniana arena, na której odbędzie się jedno z najbardziej ekstremalnych PPV w roku.

Jeff Hardy vs. Randy Orton zostało dodane do WWE Hell in a Cell w San Antonia 16 Września! Bilety są już w sprzedaży!

Ta informacja daje mocno do myślenia w kontekście SummerSlam. Jak wiemy Shinsuke Nakamura będzie bronił United States Championship przeciwko Jeffowi Hardy’emu. Patrząc na to, że Orton i Hardy feudują ze sobą, można śmiało wysunąć wniosek, że to jednak Nakamura wyjdzie z tego starcia zwycięsko, a Jeff i Randy pójdą w swoją stronę. Istnieje oczywiście opcja, że Jeff pokona Nakamurę na SummerSlam i na którymś SmackDown po tej gali Japończyk wykorzysta przysługujący Mu rewanż, jednak patrząc na to, że do tej pory Orton ingerował w pojedynki Jeffa, taki scenariusz wydaje się naprawdę mało prawdopodobny.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *