WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

BROCK LESNAR CORAZ BLIŻEJ POWROTU DO UFC?

Jak pamiętamy, Brock Lesnar pojawił się 7 lipca 2018r. na gali UFC 226.

Po tym jak Daniel Cormier pokonał w hitowym, unifikacyjnym pojedynku Stipe Miocicia, został mistrzem świata w dwóch kategoriach wagowych (półciężkiej i ciężkiej). Po jego zakończeniu do oktagonu UFC, po dwóch latach przerwy wszedł Brock Lesnar. Od razu namieszał odpychając czempiona i wyzywając go do walki.

Powrót Brocka Lesnara do UFC jest coraz bardziej prawdopodobny. Brock poddał się testom Amerykańskiej Agencji Antydopingowej (USADA). 

Największym problemem Brocka jest doping, który w WWE pozostaje legalny. Lesnar jednak już teraz zdecydował się poddać regularnym testom.

Po otrzymaniu wiadomości, że Brock Lesnar powrócił do UFC, USADA ponownie rozpoczyna okres testowy, rozpoczynający się 3 lipca 2018r.

Karencja zawodnika od walk potrwa ponad sześć miesięcy. Do oktagonu, jeśli nie wpadnie na dopingu, powróci na początku stycznia 2019r. Zapewne wtedy zostanie ogłoszona walka Daniel Cormier vs. Brock Lesnar.

Po sześciu miesiącach i czterech dniach zakazu startów, Lesnar będzie gotowy do walki 8 stycznia 2019r. Cały proces może się opóźnić, by spełnić wszystkie normy antydopingowe.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *