WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

WYWIAD Z POLSKĄ GWIAZDĄ WRESTLINGU!

Witamy serdecznie!

Nasza redakcja miała przyjemność przeprowadzić wywiad z jedną z polskich zawodniczek, a mianowicie z Martą Gołębiowską, którą fani mogą kojarzyć jako Biancę. Jest to 29-letnia wrestlerka walcząca dla KPW, pochodząca z Zielonej Góry. Jest jedną z najbardziej znanych zawodniczek w Naszym kraju.
Pierwsza dama polskiego wrestlingu występowała na największych scenach krajowych, jak i za granicą. Możemy zobaczyć Ją już dziś podczas KPW Godzina Zero 2018, które odbędzie się w Gdyni. Zgodziła się odpowiedzieć na kilkanaście naszych pytań, więc zapraszamy do czytania.

1. Jak zaczęła się Pani przygoda z wrestlingiem?

– Oglądałam wrestling już jako mała dziewczynka. Później zapomniałam o tym na kilka lat i wróciłam do oglądania już jako dorosła kobieta. Zaczęłam wtedy szukać w internecie informacji o szkołach wrestlingu w Europie. Zaskoczyło mnie to, że w Polsce też jest taka szkoła! Kilka miesięcy później byłam już na obozie letnim Do or Die Wrestling w Rzeszowie.

2. Jaki zawodnik/zawodniczka Panią zainspirował/zainspirowała do rozpoczęcia kariery?

– Moją ulubioną zawodniczką od zawsze jest Trish Stratus. Powtarzam, że miała tzw. „full package” – czyli była świetna w ringu, miała wielką charyzmę i wyglądała przepięknie.

3. Kto teraz jest Pani ulubionym zawodnikiem/zawodniczką?

– Nie mam teraz ulubionych zawodników, ale bardzo lubię oglądać w ringu Toni Storm. Podoba mi się jej styl.

4. Jaka była najlepsza rywalizacja w Pani życiu?

– Za największą rywalizację uważam spięcie pomiędzy mną a Pięknym Kawalerem. To było intensywne, a sprawa w sumie nie jest zakończona, więc zobaczymy, co się dalej wydarzy.

5. Z kim najbardziej chciałaby się pani zmierzyć?

– Jest wiele kobiet, z którymi chciałabym walczyć. W Europie jest wiele utalentowanych wrestlerek, czekam na okazję, żeby z którąś z nich zawalczyć.

6. W jakiej federacji chciałaby Pani jeszcze wystąpić?

– Każdy zawodnik chce wystąpić w jak największej ilości federacji. Z zainteresowaniem obserwuję rozwój Over The Top Wrestling, więc z chęcią bym tam wystąpiła. Zobaczymy, co się wydarzy.

7. Czy jest Pani rozpoznawalna na ulicy?

– Zdarzyło mi się być rozpoznaną na ulicy, jest to bardzo miłe, ale wolałabym, żeby nie było to na większą skalę, gdyż bardzo szanuję swoją prywatność.

8. Jak wyglądały Pani przygotowania do profesjonalnej kariery wrestlerki?

– Pierwszy krok, jaki poczyniłam do zostania wrestlerką, był przyjazd na pierwszy trening. Później czyniłam postępy z każdym kolejnym. Kiedy mój trener Don Roid uznał, że jestem już gotowa do debiutu, wtedy wystąpiłam na mojej pierwszej gali Do or Die Wrestling.

9. Co poradziłaby Pani początkujączym wrestlerom?

– Przede wszystkim trzeba przyjeżdżać na treningi. Być konsekwentnym. Wiem, że to banalne co teraz powiem – ale bez ciężkiej pracy nie ma efektów. Druga rzecz jest taka – nie można się zniechęcać po pierwszych niepowodzeniach i porównywać swój postęp do innych. Każdy rozwija się w swoim tempie.

10. Czy śledzi Pani na bieżąco wydarzenia np. w WWE, czy po prostu KPW to Pani mały świat, na którym skupia się Pani całkowicie?

– Nie śledzę na bieżąco wydarzeń w WWE, nie mam na to czasu. Czasem oglądam jakieś walki kobiet. Jeśli chodzi o KPW, to faktycznie jest to mój świat teraz, ale wcale nie mały – ta machina ciągle się rozwija i wymaga coraz większej pracy.

11. Jakie ma pani Hobby i ulubione zwierze?

– Uwielbiam psy – mam dwa w domu i zawsze, kiedy mnie nie ma, bardzo za nimi tęsknię.
Jeśli chodzi o hobby, to uwielbiam podróżować. Jak za długo siedzę w domu, to tylko czekam, żeby gdzieś pojechać na weekend. Nie musi być daleko. Lubię nocować w nowych miejscach, poznawać lokalną kuchnię i spacerować.

12. Jeśliby pani mogła, to w jakim filmie by pani zagrała?

– Bardzo lubię filmy postapokaliptyczne, więc pewnie w tego typu produkcji chciałabym się pojawić.

13. Jakie Pani ma plany na przyszłość, jeśli chodzi o dalszą karierę?

– KPW zawsze będzie u mnie na pierwszym miejscu, więc przede wszystkim dalej chcę tu występować i mam nadzieję, że jeszcze przez wiele lat tak będzie. Oczywiście mam w planach wyjazdy za granicę, ale zobaczymy, jak będzie.

14. Sądzi Pani, że Women’s Revolution wypaliłoby w polskim wrestlingu?

– Nie lubię porównań Polski z Ameryką. Tu jest zupełnie inna sytuacja.

15. Jaki byłby dla Pani wymarzony tag team partner lub partnerka?

– Nie mam na myśli nikogo konkretnego. To musiałby być ktoś, z kim świetnie bym się dogadywała. Najlepiej ktoś, z kim umiałabym się porozumieć bez słów. Nie ma to dla mnie znaczenia, czy byłby to ktoś znany, czy nie.

16. Czy chciałaby pani powiedzieć coś naszym czytelnikom?

– Dziękuję za uwagę i polecam śledzić na bieżąco Kombat Pro Wrestling!

Tak wyglądał nasz wywiad z panią Martą. Osobiście mogę dodać, że jest to bardzo miła osoba i jest to jeden z najlepszych wywiadów, jakie przeprowadzałem. Polecam zainteresować się tą zawodniczką, gdyż jest to bardzo ciekawa postać, a story, jakie aktualnie ma w KPW przewyższa spokojnie 90% tego, co dzieje się w WWE. Dziękuję za uwagę i zapraszam do czytania kolejnych wpisów na naszej stronie oraz tak jak Bianca – śledzenia KPW!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *