WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

RAW 13.08.2018 WYNIKI

Czerwoną tygodniówkę rozpoczęliśmy widokiem wchodzącej przy swojej muzyce do ringu Rondy Rousey. Na początku nie mogła wygłosić proma, ze względu na bardzo głośne krzyki kibiców dopingujące ją. Gdy już zaczęła mówić, złożyła szczere kondolencje swojej przyjaciółce Nataly’i spowodowane śmiercią jej ojca. Kiedy przeszła do rzeczy oznajmiła, że pokona Alexę Bliss i zostanie nową mistrzynią kobiet na Raw. Skończyła ten temat zapraszając do kwadratowego pierścienia Ember Moon. Ta weszła i ciepło przywitała się z Rowdy, jednak w tym momencie na arenie rozbrzmiał Theme song posiadaczki tytułu kobiecej dywizji czerwonej tygodnówki-Alexy Bliss. U jej boku stanęła Alicia Fox. Nie weszły do ringu tylko Bliss zaczęła mówić na rampie. Oznajmiła ona wszystkim, że Constable Baron Corbin nakazał, aby ochrona strzegła mistrzyni. Wtedy obok niej pojawiło się czterech funkcjonariuszy. W takiej obstawie weszła do ringu, a panowie złożyli ścianę między paniami. Gdy Ronda stojąc na titantronie chciała wyjść, Alexa przeciskając się przez ochronę uderzyła Ember Moon, która niechcąco zruciła Rousey. Ta zaatakowała stróżów i oczyściła z nich ring, a następnie rozpoczęła krótki brawl na Alicii Fox, gdyż mistrzyni uciekła.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nadszedł czas na walkę posiadaczki tytułu kobiet Raw-Alexą Bliss vs Ember Moon. Podczas walki Bliss zaatakowała Rondę, a całą sytuację wykorzystała Moon, która ostatecznie wygrała. Po walce zaatakowała ją Alicia Fox, jednak z odsieczą przyszła Rowdy i widokiem triumfującej pretendentki kończymy ten segment.

Na stanowisku komentatorskim ujrzeliśmy Renne Young, która przypomniała zdarzenia sprzed tygodnia.

Na arenie rozbrzmiała muzyka Constable Baron’a Corbin’a , który zmierzy się z Tyler’em Breez’em. Jak można było się spodziewać zwycięsko z tego starcia wyszedł wysłannik Stephanie McMahon.

 

 

 

Po swojej walce Corbin zapowiedział handicap match Finn Balor vs Jinder Mahal & Kevin Owens. Gdy już miał rozbrzmięć gong, na rampie przy znanych chantach „You suck” pojawia się generalny menedżer Raw-Kurt Angle, który zmienia tę walkę w tag-team match, a partnerem Balor’a zostaje Mr. Monster in the Bank Braun Strowman. Czyli czekamy na starcie Finn Balor & Braun Strowman vs Jinder Mahal & Kevin Owens. Po dosyć dobrej walce wygrywa drużyna złożona ze Balor’a i Strowman’a. Po walce Monster zaczął gonić Owens’a, a Constable Baron Corbin wykonał End of Days na Finn’ie.

Przenosimy się na backstage, gdzie podczas rozmowy telefonicznej Kurt’a Angle’a wchodzą The Show i przeprowadzają z nim krótką rozmowę.

Po tym Jojo przedstawia stojącego w ringu z gitarą niejakiego Ricky’iego Roberts’a, który wyzywa na pojedynek Elias’a. Ten chce go sprawdzić i nakazuje mu wygrać z Bobby’m Lashley’em. Bobby Lashley vs Ricky Roberts. Przed walką Lashley został zaatakowany gitarą, jednak nic mu to nie zrobiło. Oczywiście po jednym ciosie wygrał Bobby.

 

 

W szatni jeszcze na chwilę przed batalią motywujący się nawzajem B-team. W takim razie czas na walkę triple threat tag-teamową o miano mistrzów Raw, w której udział wezmą B-team vs The Revival vs The Deleters of World. Po naprawdę dobrym starciu pasy mistrzowskie utrzymują się w rękach Bo Dallas’a i Curtis’a Axel’a.

 

Następnie swoim krokiem i przy swojej muzyce do ringu wchodzi Roman Reings. Jest on bardzo zirytowany tym, że nie spotkał się twarzą w twarz z Brock’iem Lesnar’em, ale już w tę niedzielę będzie miał te przyjemność. Wspomina, że bestia powinna już iść sobie do UFC. Nagle niespodziewanie wchodzi Paul Heyman. Po kilku słowach wyciąga do niego rękę. Roman ją oczywiście odrzuca, ale Paul daje mu kartkę do przeczytania i wykorzystując moment nieuwagi pryska go po oczach gazem pieprzowym. Gdy Big Dog’owi jest udzielana pomoc rozbrzmiewa theme song Lesnar’a, który rozpoczyna na nim brawl.

Po tym wydarzeniu nadszedł czas na walkę tag-teamową między The Titus Worldwide & Bobby Roode vs Authors of Pain & Mojo Rawley. Po wykonaniu Glourious DDT na Mojo wygrywa team face’ów.

Słyszymy muzykę The Boss Sashy Banks która z Bayley u swego boku zmierzy się z Ruby Riott. Po nieczystej walce zwycięstwo zgarnia Ruby Riott.

W ringu czeka Kurt Angle z przygotowanym stołem i kontraktem na walkę o tytuł interkontynentalny. Najpierw wchodzi Dolph Ziggler ze swoim przyjacielem Drew McIntyre’m i wszystkich przekonują o pewnym zwycięstwie Ziggler’a. Dolph podpisuje kontrakt po czym słyszymy głośne BURN IT DOWN i widzimy Seth’a Rollins’a, który wygłosił krótkie promo o niesprawiedliwości w liczbach i chce wyrównać szanse. I nagle słyszymy muzykę od dawna nieobecnego Dean’a Ambrose’a, który oficjalnie powraca do walki! Rozpoczęli wygrany brawl na przeciwnikach, Rollins podpisał kontrakt, a Raw kończymy ich wspólnym gestem The Shield.

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *