WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

BYŁY WWE INTERCONTINENTAL CHAMPION POWRÓCI DO WRESTLINGU?

Od wieków ludzie znają powiedzenie „nigdy nie mów nigdy”. Jeżeli chodzi o WWE sprawdziło się to między innymi w przypadku Breta Harta, Goldberga, The Ultimate Warriora i innych, którzy powrócili po wielu latach do pracy w federacji Vince’a McMahona.

Okazuje się, że kolejna dość lubiana przez publiczność postać chce wrócić do wrestlingu. Mowa tu o Rybacku, którego mogliśmy oglądać w Tough Enough, później w stajni Nexus (pod innymi ringname’ami), ale najbardziej kojarzycie Go zapewne z feudu z CM Punkiem o WWE Championship oraz jako Intercontinental Championa.

Opublikował On film, który może sugerować Jego występy w WWE, New Japan Pro Wrestling, Impact Wrestling lub Ring of Honor. Co ciekawe, Ryback niezbyt często występował w ringu od czasu odejścia z WWE, więc najprawdopodobniej ten materiał video niczego Nam nie sugeruje w kontekście podpisania jakiegokolwiek kontraktu z federacjami (a zwłaszcza z WWE, z którą rozstał się w niezbyt przyjemnych stosunkach), a bardziej próbę zwrócenia na siebie uwagi ewentualnych pracodawców.

Oto wspomniany wyżej film:

NAJBLIŻSZY WEEKEND NA WRESTLEONE!

SOBOTA/NIEDZIELA | GODZINA 1:00 | WWE NXT TakeOver: Brooklyn – OGLĄDAJ NA ŻYWO! 

NIEDZIELA/PONIEDZIAŁEK | GODZINA 0:00 | WWE SummerSlam 2018 – OGLĄDAJ NA ŻYWO! 

PONIEDZIAŁEK/WTOREK | GODZINA 2:00 | WWE Monday Night Raw – OGLĄDAJ NA ŻYWO!

Po więcej informacji na temat najbliższego weekendu z WrestleOne, zapraszamy do przeczytania szczegółowej zapowiedzi wszystkich wydarzeń, którą znajdziecie pod tym linkiemDo zobaczenia podczas największego wydarzenia tego lata w świecie Wrestlingu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *